Чому у євреїв знову вийшло, а у нас…

Кілька днів тому сталася одна дуже цікава подія, яку майже ніхто не помітив.

Суть події наступна. Порошенко перед якимсь святом, мабуть, Днем Злуки, нагородив купу людей різними орденами і медалями. (Совок не вивітрюється, на жаль. Як тільки ордени починають давати під дати, а не за справи – їх цінність падає до нуля. Мова про наші, українські реалії – зарубіжні я не знаю, тому нічого про них не говорю. Але я зараз не про це.) Серед цієї купи людей був один персонаж, я навіть прізвища його не згадаю. Так от, цей персонаж, на думку єврейської спільноти, є патологічним антисемітом. Ось лист, щоб я не був голослівним.

На Банковій зробили хорошу міну за поганої гри – мовляв, та це технічна помилка, так-то ми й не збиралися цього чувачка нагороджувати. Ну, ясно, ми тут всі уже дитсадок закінчили, щоб увірувати в такі технічні помилки. Але нагороду у товариша Патологічного відібрали, що характерно.

Причому я взагалі цього персонажа не знаю і знати не хочу. Патологічний він, непатологічний, антисеміт чи бібліофіл, чи взагалі копрофаг вкупі з клаустрофобом – мені все одно. Я бачу факт – який заключається в тому, що на думку певної частини нашого суспільства, він був негідний державної нагороди. І у нього цю нагороду відібрали, нехай і прикрившись таким фіговим листочком технічної помилки.

Так от я про що подумав, прочитавши цю новину.

А у нас отой журналіст “Вєстєй” Веремій, який писав про те, що московити возять на Майдан туристів, що там одні “скоморохи” залишилися, які до того ж голодують, що проститутки з Окружної на Майдан перебралися – він так і залишається Героєм України, бо його коцнули його ж колеги з того боку барикад?

P.S. Якщо вас бентежить прислівник “знову” в заголовку – це такий тоненький натяк на те, що вони свою мову з абсолютного нуля відродили, а ми ходимо кругами і думаємо, як би не дай Боже московитомовних не образити – і через це боїмося не те що якісь революційні кроки зробити, а елементарні речі, які давно функціонують в інших країнах, у себе ввести.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s