Армавір вирішує долю ФІФА

Ні, ну а що. Якщо почитати деяких блогерів – так і виходить.

Читаю ЖЖ Олега Леусенко – “Руководство ФФУ поддержала пророссийскую кандидатуру на пост главы ФИФА“. Бог з тим “поддержала” (правильно “поддержало” – “руководство” все-таки). І навіть коментарі “розумних” персонажів (не автора!), які на умнячку стверджують, що раз голова ФФУ заодно і нардеп від БПП – то це все Порошенко, мене не цікавлять. Ну не знають люди, що Павелко в ФФУ – це лише ретранслятор Суркіса-старшого. Буває. Я вже не дивуюсь такій відвертій необізнаності.

Але коли в тексті пишуть отаке от – як можна його, текст, всерйоз сприймати?

Ви знаєте, що таке “Торпедо” (Армавір)? Це остання команда ФНЛ – аналога нашої першої ліги. Ви можете уявити, що тренер тернопільської “Ниви” (вона, як і “Торпедо”, займає в першій лізі останнє місце) – навіть якщо це, скажімо, Андрій Воронін – підтримує претендента на пост президента ФІФА, і той цим ще й козиряє? Ви вдумайтесь в масштаб цієї події 🙂

А я вам поки що розкажу, що першоджерело цього божевілля – ТАСС. Так-так, оте от Телеграфне Агентство Совєтського Союза, яке і за совка, і зараз – не більше, ніж частина імперської пропаганде-машіне. І нам всерйоз пропонують вірити інформації цієї машіне.

(А навіть якщо й так – що змінить підтримка Карпіна? Всі голосувальники прочитають новину, ахнуть – “Ах, сам Карпін за!” – і побіжать голосувати за Інфантіно? МВАХАХАХА)

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s