Ти загрався. Естафету бидловодійок приймає Франківськ

Чергова серія пригодницької мильної опери “Майстри(ні) парковок“. Цього разу – на Галичині.

Ось це прекрасне відео.

А ось сторінка цієї бидловодійки на фейсбуку.

Цікаво, що керує цими людьми? Бажання влади, бажання керувати кимось, показувати свою зверхність? Але навіщо? Вони й так успішні – принаймні, автівки мають, про які відсотків 80, а то й 90 їхніх співгромадян можуть тільки мріяти.

Навіщо оця непотрібна агресія, бикуватість? Чи це все із розряду “свого не маю, то брови домалюю, цицьки силіконом напхаю, вії наклею, а упевненість і дорослість заміню хамством і бикуванням”?

P.S. До речі, згадав одну давню-предавню історію, розказану колись моєму батьку її очевидцем – а вже батьком мені. Було це в моєму Новомиколаївському районі. Роках в 70-х, а то й 60-х. Зібралося партійне керівництво району святкувати на природі якусь подію. Може, травневі свята, не знаю. Ну ясно – випивка, закуска, природа, гарний настрій, всі веселі, емоційні, грайливі. І от особливою популярністю у жіночої частини колективу (а там були не тільки начальники, а, як я зрозумів розповідь, аж до секретарок) користувався один молодий і симпатичний працівник райкому.

Першому секретарю така ситуація не сподобалася. Як це – він, “тато”, голова району, а на когось уваги звертають більше, ніж на нього. І не аби хто, а молоді, гарні дівчата – так і в’ються навколо молодого ефектного дотепника.

Вийшов із ситуації товариш перший секретар просто, по-комуністичному. Підкликав когось із своїх вірних підлеглих (за межами КПРС таких називали і називають просто “шістьорками”) і наказав: “Ану пайді в’єбі етому, хулі он тут ето самоє!” Що “шістьорка” слухняно і виконав.

Мораль? А хтозна, яка тут мораль. Очевидно, людям, зараженим цією совковою ієрархічною заразою завжди хочеться мати можливість сказати чи подзвонити комусь – “Ану пайді в’єбі етому”. Пам’ятаєте дамочку в фільмі Квартету И “О чем еще говорят мужчины”?

От чим вона відрізнається від цієї кралі? Тільки зовнішнім антуражем і тональністю наїзду. А суть-то, суть та сама – “я царіца, ти гавно”.

One thought on “Ти загрався. Естафету бидловодійок приймає Франківськ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s