Ти загрався. Естафету бидловодійок приймає Франківськ

Чергова серія пригодницької мильної опери “Майстри(ні) парковок“. Цього разу – на Галичині.

Ось це прекрасне відео.

А ось сторінка цієї бидловодійки на фейсбуку.

Цікаво, що керує цими людьми? Бажання влади, бажання керувати кимось, показувати свою зверхність? Але навіщо? Вони й так успішні – принаймні, автівки мають, про які відсотків 80, а то й 90 їхніх співгромадян можуть тільки мріяти.

Навіщо оця непотрібна агресія, бикуватість? Чи це все із розряду “свого не маю, то брови домалюю, цицьки силіконом напхаю, вії наклею, а упевненість і дорослість заміню хамством і бикуванням”?

P.S. До речі, згадав одну давню-предавню історію, розказану колись моєму батьку її очевидцем – а вже батьком мені. Було це в моєму Новомиколаївському районі. Роках в 70-х, а то й 60-х. Зібралося партійне керівництво району святкувати на природі якусь подію. Може, травневі свята, не знаю. Ну ясно – випивка, закуска, природа, гарний настрій, всі веселі, емоційні, грайливі. І от особливою популярністю у жіночої частини колективу (а там були не тільки начальники, а, як я зрозумів розповідь, аж до секретарок) користувався один молодий і симпатичний працівник райкому.

Першому секретарю така ситуація не сподобалася. Як це – він, “тато”, голова району, а на когось уваги звертають більше, ніж на нього. І не аби хто, а молоді, гарні дівчата – так і в’ються навколо молодого ефектного дотепника.

Вийшов із ситуації товариш перший секретар просто, по-комуністичному. Підкликав когось із своїх вірних підлеглих (за межами КПРС таких називали і називають просто “шістьорками”) і наказав: “Ану пайді в’єбі етому, хулі он тут ето самоє!” Що “шістьорка” слухняно і виконав.

Мораль? А хтозна, яка тут мораль. Очевидно, людям, зараженим цією совковою ієрархічною заразою завжди хочеться мати можливість сказати чи подзвонити комусь – “Ану пайді в’єбі етому”. Пам’ятаєте дамочку в фільмі Квартету И “О чем еще говорят мужчины”?

От чим вона відрізнається від цієї кралі? Тільки зовнішнім антуражем і тональністю наїзду. А суть-то, суть та сама – “я царіца, ти гавно”.

Advertisements

One thought on “Ти загрався. Естафету бидловодійок приймає Франківськ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s