Людям видніше?

Цікава подія сталася на Полтавщині. Дуже цікава.

“Новообранами депутатами Хорольської міської ради 23 грудня 2015 року на черговому засіданні Хорольської міської ради було прийнято рішення про відміну рішення №52 сесії міської ради шостого скликання від 24 лютого 2014 року №78 «Про перейменування вулиць у місті Хоролі».

«ЗА» відповідне рішення проголосувала більшість депутатів ради від партій БПП «Солідарність»», «Батьківщина», «Укроп», «Партія Простих людей», «Аграрна партія», «Рідне місто». Лише один з депутатів утримався. Даним рішенням Центральній вулиці Хоролу повертається назва вулиці Леніна, замість Небесної Сотні.”

А тепер зверніть увагу на три речі.

1) Це не Донбас, не екс-Дніпропетровщина, не Запоріжжя. Це Полтавська область. На цьому ТВО навіть 2004-го проукраїнські сили мали беззаперечну перевагу – наприклад, у третьому турі Ющенко набрав 73%.

2) Подивіться на назви парій. БПП, “Батьківщина”, “Укроп”… Де тут Опозиційний блок чи хоча б “Відродження” з “Нашим краєм”?

3) Ну, і – якщо це правда, а не фальсифікація – “розглянувши звернення мешканців”.

Подумайте над цими пунктами.

P.S. І ще один факт. З далекого нібито минулого.

“Якщо порівняти матеріали перепису 1926 та 1933 рр., то кількість населення на території Полтавщині зменшилася на  414 тис. чол. А загальні демографічні втрати, яких зазнав Полтавський край, становлять страхітливе число, що наближається до мільйона осіб. Найбільше втрат відбулося у таких районах: Семенівському – на 42,6 %, Нехворощанському – на 39, 9%, Великокринківському – на 37, 3%, Решетилівському – на 34, 6 %, Кишеньківському – на 33, 6 %, Котелевському – на 30, 2%. У решті районів втрати населення коливалися у межах 10-25%.”

Полтавщина була в числі найбільш постраждалих від Голодомору регіонів України. Де їхня історична пам’ять? Отож.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s