Головний підсумок “параду побєди”-2023

Навряд чи можна було більше зганьбитися, ніж це зробив 9 травня Володимир Путін.

Всі ми посміялися з того одного-єдиного танку, який взяв участь у параді на Червоній площі до “Дня Перемоги” у столиці Московії. Купа жартів, мемів, серйозніші заяви про те, що усі танки відправили до України (і велику частину там уже знищили)…

Звісно ж, причина появи одного, причому давно застарілого танку на параді – це не відсутність цієї бронетехніки у складі ЗС Московії на її легітимній території. Звісно ж, танки у Московії ще є. Але їх не випустили на Червону площу. Чому?

Та тому ж, чому раптом – за якийсь тиждень до 9 травня – на парад притягли кількох президентів пострадянських країн. Когось, як президента Киргизстану, із попереднім анонсом, а деяких, як казахстанця Токаєва і узбекистанця Мірзійоєва, взагалі несподівано для усіх. Лукашенка взагалі напівживого висмикнули з Мінська – “останній диктатор Європи” навіть пройти кількасот метрів до Вічного вогню не зумів, настільки погано виглядав.

Тож навіщо усе це було потрібно? І чому?

А тому, що Путін боявся. Боявся атаки дронів на Червону площу під час параду. Коли він злякався? А ви накладіть на шкалу викликів тих президентів на дату “атаки на Кремль” – і все зрозумієте. Причому, я думаю, сам Путін, може, і розумів, що за тією атакою стояла зовсім не Україна – що б там Пєсков не розповідав для зовнішнього вжитку. Але, імовірно, саме тому, що за тією атакою стояла не Україна, Путін і злякався.

І президентами сусідніх країн він просто прикривався. Цікаво, чи вони собі за таку незавидну роль щось вибили у Кремля?

Техніка не з’явилася на параді, імовірно, також через це. Через небажання підставляти її під дрони-камікадзе. А Т-34 не шкода, ним ніхто всейроз воювати не збирається. І атакувати його всерйоз ніхто не планував (якщо взагалі щось таке планувалося), бо це був би тільки сміх для організаторів такої атаки.

А ви бачили, як Путін в оточенні цих “президентів-щитів” ішов з трибуни до місця покладання квітів – і раптом реально стреманувся, почувши якийсь гучний звук? Он на скріншоті цей момент. Бачите, він один із глав держав відреагував і обернувся.

Це все означає лише одне. Він боїться. Він реальне сцикло. Можливо, таким і був завжди – але після провалу бліцкригу він по повній програмі перелякався. Це і є головний висновок із 9 травня у Москві.

А як ставляться у бандитських кодлах до таких вожаків, які бояться… Одним словом, Путін буде все більше і більше закриватися – перш за все, від свого оточення.

А оточення буде його драконити. Зокрема, таким вкидами, як із рейтингами Пригожина. Це ж все не для росіян чи Заходу – це усе лише для оного реципієнта, того самого, кремлівського.

І, може, колись його залякають до повної втрати адекватності і психічного здоров’я. Втім, якщо це не сталося уже…

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s