Перше правило Володимира Миленка

Я іноді пишу в коментарях таку фразу – “Перше правило Володимира Миленка”. Народ цікавиться, що це за правило таке? А зараз я вам розкажу і навіть покажу.

Отже, Перше правило Володимира Миленка звучить так – люди тупі. (Не усі, але в такому обсязі, що можна оперувати навіть поняттям “в цілому”, принаймні, в наших умовах.)

А тепер я за допомогою одного-єдиного графіка це твердження доведу.

натографік

Дивіться на графік. Бачите, як з початку повномасштабної війни різко виросла кількість прихильників вступу України до НАТО? Цілком логічний хід – люди всралися. Як 2014-го, коли побігли голосувати за Порошенка (у першому ж турі, згадайте, він виграв вибори), бо всралися війни, а той кандидат був єдиним “дорослим” у списку реальних претендентів на крісло. Так і тут: поки була “майже-не-війна”, можна було повидєлуватися – а як тільки припекло, так аж бігом забули про страшилки московитські і захотіли під ядерну парасольку Альянсу.

Але! Дивіться, що відбувається далі. У березні рейтинги НАТО в Україні почали падати – і до кінця місяця знизилися від пікових показників на 6%. А кількість тих, хто проти НАТО – виросла аж на 14%, тобто захопила ще й частину зовсім пофігістичних персонажів.

А що ж такого сталося у березні, що рейтинги так стрімко полізли униз?

Нічого.

Тобто взагалі нічого.

Насправді мало місце лише одне. Банкова почала розганяти тему “Не дуже-то нам те НАТО потрібне”. Це єдине, що відбулося у березні. І то навіть “відбулося” це назвати не можна, бо реальних подій не сталося – були лише слова і заяви.

І от люди, які ще в кінці лютого так обісралися, що були готові завтра бігти у крамницю за прапором Північноатлантичного альянсу – наслухалися заяв представників чинної влади і тут же почали змінювати свою думку.

А потім, коли Банкова заткнулася і перестала нести пургу про те, що “НАТО нам не треба, нам треба якісь особливі гарантії безпеки” – кількість прихильників вступу України до НАТО знову виросла. А кількість тих, хто проти НАТО – упала на 13%.

Повторюся – в реальному житті не сталося взагалі нічого. Зброю як постачали, так і продовжили постачати. Навіть посилили постачання. Але люди відреагували не на реальні події, а на порожню, безглузду і нічим (крім тарганів у головах мешканців одного будинку на одній вулиці одного українського міста) не підкріплену болтологію.

І хто мені тепер скаже, що Перше правило Володимира Миленка – це вигадка? Подивіться ще раз у графік. Уважненько подивіться.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s