Як на Московії діда засудили за косплей Путіна

Знаєте, що є, можливо, найсмішнішим на світі? Це московити, які намагаються придумати собі якусь особливу історію…

…і регулярно на цьому обсираються.

Хоча і без обсирань у них виходить дуже смішно.

Скажімо, державні символи. Прапор і герб Російської імперії – гімн СРСР. В пошані атрибути царської влади, самі царі і цариці – а на центральному майдані країни лежить Ленін, який знищив ту імперію. І таких прикладів багато-багато.

Ось один із них. Просто як із анекдота.

У місті Омську (там, між іншим, була столиця Російської держави та Білої Росії, якби хто спитав) суд засудив – до умовного, але все ж – 72-річного дідугана за те, що він… заперечував розпад СРСР! Ну так, ось такий, життям і придуррю побитий дідо, який заявив, що він ніфіга не визнає розпад совятника – а сам себе назвав очільником відповідного “исполкома Совета народных депутатов РСФСР”.

Здавалось би – ну гонить дід бєса. Чи мало таких. Але ні – за нього взялись усерйоз, відкрили кримінальне провадження, визнати екстремістом (екстремістом, Карл!) і влупили чотири роки умовно.

Але разом з тим, у іншому московитському місті, яке тоді, коли Омськ був столицею Білої Росії, стало столицею Червоної Росії (не плутати з Червоною Руссю, бо на землях Червоної Русі живуть нормальні люди, а на землях Червоної Росії – свинособаки) – живе 69-річний дідуган. Який у свій час, в принципі, не так давно, усього 16 років тому – заявляв майже те саме. Принаймні, говорив про те, що розпад СРСР – це найбільша геополітична катастрофа ХХ століття. А для мільйонів людей, говорив далі цей майбутній дідуган-маразматик, ця подія взагалі стала справжньою драмою. Ось він, це дідуган.

І от, значить, коли знайшовся один із тих мільйонів людей, за яких так переживав Хуйлуша, і цей один із мільйонів взяв і чесно сказав – да, для мене це було не то шо драма, а піздєц, тому я не визнаю розпаду СРСР, ідіть в сраку, у мене тут свій ісполком (з красним уголком і комсомолками). І от коли такий штріх знайшовся, про яких говорив Хуйло – йому взяли і строк (умовний поки що) впаяли.

Ну це ж цирк на дроті натуральний.

Цікаво, а як вони в підручниках історії усю свою хуєт… вибачте, історію ХХ століття описують? Хто там поганий, а хто хороший? 🙂

One thought on “Як на Московії діда засудили за косплей Путіна

  1. Вы так говорите, как будто первый раз столкнулись с высказываниями политиков. На момент распада и определенное время после него – катастрофа, а сейчас – реальность. Ну и к тому же всем понятно, что благосостояние российской элиты не слишком вяжется со слезами по распаду Союза, так что к подобным словесным оборотам цепляются только дети. Вон, Кравчук сейчас такой весь из себя патриот, за Украину всех порву и все такое, а году в 85-м если бы к нему кто-то обратился и сказал, что мечтает чтобы Советский Союз разрушился и Украина стала независимой, Макарыч лично проследил бы, чтобы этого героя сгноили в Сибири. Та даже случись такое в 90-м году я бы все равно опасался за его судьбу.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s