Коаліції Третьої світової. Як же вони схожі на своїх попередниць!

До речі, ви помітили, як розкладається пасьянс на політичній мапі світу перед імовірним початком Третьої світової війни?

Проти України в Європі, в ЄС – Німеччина, Угорщина, Хорватія. Нацисти, хортисти, усташі. Усі з однієї компанії Другої світової.

Італія (фашисти) – звідти ж – українців заарештовує і садить. Болгарія там щось заїкалася про “русскій Крим”, Словаччина теж. Також були із тої ж банди. Яка до 22.06.1941 була в сламі із комуноїдною
Московією.

А хто “за” Україну? США. Британія. Канада. Польща. Чехія. Ті, хто воював проти нацистів та їхніх посіпак. Туреччина – хоч і веде якусь свою хитромудру гру, але все-таки у нашому випадку не на боці Московії.

Франція – як і тоді, так і зараз – перебуває у напівсонному стані, навіть попри нібито молодість і активність нинішнього тамтешнього президента. Імітують якусь діяльність, але не більше.

Майже століття пройшло – до сторіччя початку Другої світової 17 років якихось – а диспозиція практично не міняється. Ті, хто тоді був на боці диктаторів – і зараз там же.

Хоча ні, міняється. Японія таки змінилася. Це із великих гравців. І ще є Румунія, так.

One thought on “Коаліції Третьої світової. Як же вони схожі на своїх попередниць!

  1. Про Хорватію я б так не казав, бо це парламентська республіка, а промосковитська позиція їхнього президента не збігається з позицією уряду, принаймні судячи з публічних заяв. За такою в один ряд із Хорватією можна поставити ту ж Чехію, де президентом є Мілош “Руска девка” Земан, але ж попри це в тексті вона фігурує з іншого боку.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s