Хто насцяв під пам’ятником Бандері

Справа Більченки живе і підсмерджує.

Значить, історія така. Якесь полудурошне туловіще орієнтовно восени минулого року влаштувало чи то “мистецький перфоманс”, чи то “акцію протесту” – надзюривши під пам’ятником Бандері у Львові.

Ну, з розумовими здібностями туловища, як на мене, усе зрозуміло. Не під пам’ятником Шухевичу, який значно більше сала за шкуру московитні невмиваній залив, не під пам’ятником засновнику ОУН Коновальцю (у Львові немає? не біда, у нас є), а під пам’ятником Бандері – розпіареному НКВС/КДБ (в чому і є головна відмінність Степана Андрійовича для животних; спитайте у них про Бандеру, кожен скаже, що це бандит, убивця, націоналіст і т. ін. – спитайте про Шухевича, ніхто нічого не скаже, може, якийсь десяток в курсі, не більше).

Втім, дивіться у чому прикол. Відкриваю ФБ-сторінку туловища.

ппаполо

  • Гімназія “Троєщина”;
  • Києво-Могилянка (історію вивчала);
  • Університет Варшавський (історію вивчала).

Тобто вроді як не якийсь пересічний прол, яких пачками вербували у “нацкорпуси” і “нацжони” (я в ЗП у себе на районі бачив представників цих авакорганізацій, то маю уявлення про їхні умствєнні способності). А т.зв. “небидло” – типу шось розумне. А ума хватило тільки на лютий примітив в стилі научених гебньою полудурків.

Але я взагалі-то хотів сказати про інше. Власне, уже почав говорити. Як бачите – це не якась там бидлятина з робітничого пасьолка. А людина з двома вищими освітами. Нічого не нагадує? А тих протокомуноїдів, які хуярили Російську імперію в барьбє за свєтлає будущєє – і потім були пущені в расход, коли до влади у створеній ними країні логічно прийшов вусатий маніяк-імперець? Точно ні?

А мені нагадує. І доля у цих туловіщ – буде точно така сама. З поправкою на вітер, звісна річ. Он як у Більченко. Шо, нажилася на пропагування русского міра в Україні? Тепер мало не бомжує там по Нємитой. І усе це києво-могилянське “небидло” – теж закінчить приблизно так само. Або зійде тут на маргінеси, або зіп’ється, або стане сакральною жертвою, як один лисий графоман, або поїде у Животнію і зійде на маргінеси там (причому, як то і положено у варварів, ще і з садомазохістськими спіноффами).

Власне, її абсолютно не шкода, як не шкода і Більченко. Питання в іншому. Не думайте, що русскій мір – це засцяне невмиване бидло. О ні, це далеко не так. Засцяним невмиваним бидлом його не просунеш. Це і більченки, і оці сцикухи, і значно респектабельніші персонажі. Які уміють і можуть заманювати. Просто завжди пам’ятайте, що усі вони – це витратний матеріал. І як тільки русскємір захоплює ту чи іншу територію, утверджується там – він тут же показує своє свиняче рило. Як було на Донбасі – де спочатку фестивалив увесь такий із себе мало не гусар Гіркін (реконструктор і все таке), а потім, коли русскємір міцно захопив у свої клешні Донецьк і Луганськ, там повилазили справжні упирі і виродки.

І ці упирі та виродки отаких більченків першими (ок, другими, але не пізніше) в расход і пустять. Просто тому, що “а чо вони”. Саме так, ага.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s