“Зеленський намагається посадити Порошенка”. Хто за кого?

Отже, в історії із спробою посадити Порошенка політичний пасьянс розкидується поки що так.

Порошенка підтримали – Разумков, Кличко, Яценюк.

На боці Зеленського – Садовий, Гриценко.

Гройсман сидить на шпагаті нейтралітету (акуратно критикуючи за усе інше Зелебобсона).

ОПЗЖ, звісна річ, за футбольний результат “-:-“.

Ну, що сказати.

Добре, що на боці зеленої влади такі “видатні” діячі, як Аталотій та Garbageloser. З їхніми рейтингами і впливом на суспільство 🙂 Звісно, у герра Мюлльгартена є немаленький медіаресурс – “24 канал”. Ну, що ж, це буде хороший тест для умовно патріотичних львів’ян – який власний вибір їм важливіший, 2019 чи 2020 років. І якою категорією вони мислять – рідного міста чи України в цілому. А Мостовий уже нікому не цікавий, хіба власній дружині.

Разумков – це немаленький плюс. Очікуваний, до речі. Він один своїм рейтингом перебиває усю шушеру, яка просрала власні вибори-2019 (дехто ще до виборів). До того ж, важливо те, що він “окучує” не патріотичну частину суспільства, а какаяразнічну. Яка воленс-ноленс буде тепер хавать з рук свого нового кумира, “наднового ліца” таскть (гагага) ідею, що Порошенко не такий вже й поганий, а Зелебобій не такий вже й хороший.

Кличко – ну, тут, в принципі, логічно. За великим рахунком, він би міг стати чимось на кшталт ХСС – такий сателіт “ЄС” в одному конкретно взятому регіоні. Ну, ок, двох – і Чернігівщині теж. Теж непоганий варіянт. Ну, і попри проблеми столиці, до нього таки дослухаються.

Яценюк – це певною мірою і Аваков. Далі додумуйте самі. Тут простір для фантазій – як рівень невміння Арсена Борисовича говорити державною мовою.

Ну, а Вова, той, який Гройсман – знову хоче пропетляти між крапельками. Як і 2019-го. Що ж, та історія його не навчила. Ну, і Мікоян в політичній історії східної Європи був один такий. Навіть його політичному онуку із Ставропілля такі фортеля не вдалися. Пробуй, Вова, пробуй. (І Саакашвілі вітай з днюхами.) Поки в тіраж не вийдеш. Хоч і шклода. Непоганим прем’єром був. На фоні нинішніх “фунтів” – так прямо чудовим.

І ще одне. Ось вам дві крайнощі серед “слуг народу” – Яременко і Богуцька. Один із найрозумніших і одна із найтупіших в монокоаліції. Хто з них тихенько мовчить, бо розуміє, а хто істерично підпездює кварталофюреру? Правильно. От вам і показник.

P.S. А, забув дізнатися, що там “Олег Ляшко Радикальна Партія”. Хоча – він ще когось цікавить, скотиняка така? 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s