А що відбувається з “Укрзалізницею”?

Так склалося, що в останні місяці мені та моїм близьким довелося попоїздити поїздами “Укрзалізниці”. І от що я вам скажу.

По-перше, протягом жовтня-листопада я двічі їздив у Київ і назад. Усі чотири рази поїзд приходив із запізненням. Хоч у Київ, хоч у Франик. Особливий випадок – це коли я їхав на матч Ліги чемпіонів у столицю денним “Інтерсіті+”, і наш поїзд стояв десь в районі Бурштину, пропускаючи якийсь поїзд. Ще раз, якщо хтось не зрозумів – “денний швидкісний поїзд Інтерсіті+” стояв і пропускав якийсь поїзд. До столиці ми приїхали із 40-хвилинним запізненням. В чому смисл таких швидкісних поїздів – я не знаю.

Далі. Запустила “Укрзалізниця” поїзд Маріуполь-Рахів. Із зупинками у Запоріжжі та Франківську. Прекрасно. Можу тільки подякувати. Але!

Зустрічаю батьків з поїзда. Перший рейс на цьому маршруті! Телевізійники там знімали, сюжети на “Суспільному” і т. ін. є. І що ви думаєте? Запізнився на 1 годину 3 хвилини. В телевізорі розказали – через снігопади. Але поїзд – батьки брехати не будуть – уже в Запоріжжя прийшов із 20-хвилинним запізненням. До Львова – із 50-хвилинним. Снігу тоді (у понеділок-вівторок 13-14 грудня) у тих краях не було, можете перевірити. А якщо десь піді Львовом і йшов – то не аж такий, щоб прямо півгодини там втратити. І знов-таки – батько розповів, що десь між Львовом та Франківськом поїзд деякий час тупо стояв.

Тоді ж, того ж ранку, до Франика запізнилося ще кілька поїздів. Усім снігопад (якого у нас чомусь не помітили) завадив? Так мій колега на початку вересня їхав з Ворохти до Львова – і поїзд теж прибув із запізненням, хоча ніякого снігу в цей період навіть на вершинах українських Карпат не було, не кажучи уже про долини Прута та Чорної Тиси.

Далі. У суботу, 18 грудня, поїхали з батьками в гори. Чекаємо на електричку зранку. Оголошують – “Поїзд 5/6 Маріуполь-Рахів запізнюється на 40 хвилин”. Теж сніг? Не знаю, як у Львові, але у нас сніг на ранок суботи майже розтанув.

Далі. В неділю їхали назад у Франківськ. Перед нами в 15.12 на станції Татарів-Буковель мав зупинитися поїзд “Рахів-Одеса”. Приїхав він – о 15.47. Я навіть відео зняв.

Із Рахова він виїжджає по графіку о 13.26. За неповні три години – на півгодини запізнився. Теж сніг завадив? Так я вам скажу, що в мангалі, в якому ми увечері смажили шашлик, уранці було ну на 10 сантиметрів снігу, не більше.

Так от. Я хочу спитати. А що відбувається з “Укрзалізницею”? (Чи це суто Львівська залізниця? Але ж “Інтерсіті+” це начебто Південно-Західна залізниця. А батьки їхали поїздом точно тамтешнього, східного формування, тобто це Донецька залізниця.) Що це за такий цирк, що поїзд, який приїздить вчасно – це якась неймовірна рідкість?

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s