Як Facebook розгромив Instagram. І до чого тут Зеленський

Про сумнозвісну “голодну тусу” у т.зв. “Будинку вчених” у Львові чули уже, певно, усі. Тому обійдемося без прелюдій і перейдемо власне до суті.

А суть наступна. Після того, як на Facebook пішла хвиля обурень від патріотичних, свідомих громадян – компанії та бренди, які співпрацювали із тими дебілкуватими Instagram-блогерами, почали відмовлятися від співпраці з ними. Хтось, розумніший, зробив хід першим, самостійно заявивши про те, що “усьо”, хтось дочекався відповідних коментарів у себе на Facebook-сторінках і там відповів про завершення співпраці (або, як “Розетка”, про те, що перегляне співпрацю – до речі, народ, ви пильнуйте, бо завтра можуть і передувати та знову почати співпрацю) із дебілкуватими. Наскільки я розумію, на цей момент висловилися уже всі чи майже всі бізнеси, які годували бабло тих “продавців повітря для малолітніх та примітивних” (до речі, як вам слоган для інсти – “соцмережа для малолітніх та примітивних”? По-моєму, нічого. Як мінімум, відображає).

Ті, у свою чергу, спочатку думали, що відморозяться – і все проканає. Але – не проканало. І уже організатор “голодної туси”, той самий Заліско, плачеться, що ай-яй-яй, мене ж лишили зовсім без грошей, усі контракти тю-тю, як тепер жити. Давай, гівно морожене, ще про “геноцид” запиляй пост, усі сумашеччі та популісти дуже люблять розказувати, як їх геноцидять – за мову, за історію чи за ще щось.

Сподіваюся – віри тут немає, це ж український бізнес, ви ж розумієте, – що ці срані недоблогери від цих компаній уже ні копійки не отримають. Та й інші подумають, крепко подумають – перед тим, як чергове придурошне гівношоу влаштовувати. Але головне у цій історії не те, що конкретні виродки поплатилися за свою або клінічну тупість, або відверту нахабність, або роботу на Країну-Агресора (я не відкидаю і цей варіянт, так). А ось що.

Не я сказав цю фразу, що Facebook розгромно обіграв Instagram. Але вона дуже точно відображає те, що сталося у цій історії. І те, що відбувається в Україні взагалі. От дивіться. Є ці інставиродки, які паразитують на найбільш уразливих верствах населеннях – малолітніх (у яких іще не сформована система цінностей), дурнуватих, примітивних та просто відверто тупих (у яких система цінностей УЖЕ не сформована). Паразитують, заробляють гроші. В принципі, ніяких формальних законів не порушуючи. Та і неформальних суспільних правил поведінки, на жаль, теж. (“На жаль”, бо я вважаю, що суспільство мало би ще на дальніх подступах чмурити усіх цих грьобаних Саш Бо та інших “блогерів”. Я тут написав на одному із наших місцевих пабліків під постом, де йшлося якраз про франківчанку Сашу Бо, яка брала участь у тому гниднику – що взагалі-то це ви теж винні у “голодній тусі”, бо це ви тулили, від тупості чи за бабло, новин про цю “блогершу” по фейсбучних групах, створюючи їй додаткову популярність. Цікаво, чи подіє. Щодо того, чи дійде – сумнівів немає, не дійде. Не вірю я у силу слова, а вірю – у силу піздюлєй. І ця історія чудово це ілюструє.)

Але коли ці “повелителі мух” перейшли певний кордон у своїй “соцмережі для малолітніх і примітивних” – піднялися дорослі у Facebook. І піднялися так, що Данія здригнулася. І, знаєте, що це означає? Що будь ти хоть нєгром преклонних годов, заліском там чи інстасамкой, май ти хоч 100500 мільйонів підписників – але ти тут живеш, пока ми етого хотім. Ми – це дорослі, які відповідають за нашу країну, за нашу історію, за нашу свідомість і наше майбутнє. І якщо ти, вирішивши, що ти Новінського за бороду вхопив, зробиш крок не туди, наступиш своїм грьобаним кросовком на те, на що наступати не можна – небо тобі за макове зернятко здасться.

А тому, нешановні виродки, що, скільки б ви не паразитували на малолітніх та примітивних – вирішують тут все одно дорослі. А усі ваші мільйони підписників навіть рота не відкриють на ваш захист. Бо їх, ха-ха-ха, не існує. Це все віртуальні персонажі, діяльність яких обмежується заходом в інстаграм і зєканням на ваші чергові придурошні фотки-відео. А у Facebook – на відстані одного кліка від сторінки “Метро” і “Розетки”, “Нової Пошти” та усіх інших – сидять ті, хто пройшли Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. А частина із них – ще й війну на Донбасі. Ви думаєте, їм важко зібратися і натикати вашим баблодавцям хуйов? Ну от вам, яскравий приклад. Неважко. Вони в офлайні самому Януковичу натикали – якому в принципі було насрати на суспільство. А бізнесам, які живуть і заробляють тут, з цих людей – ой як не хочеться псувати свою репутацію. Бо, знаєте, “Нова пошта” – вона канєшно монополіст, але врешті-решті і їй альтернативу знайти можна буде. “Укрпошта” зачухається, наприклад. Та і пара-трійка акцій протесту – теж повітря в районі відділень НП не озоніруватиме.

Отож-то. 

А до чого тут Зелебобій? Ха. Так це ж та сама історія. Він, як ці убогі “блогери”, виграв, паразитуючи на тій самій авдиторії – примітивних і ще учора малолітніх (поцікавтесь відсотком молоді, яка пішла на ті вибори 2019 року, будете здивовані). Але, вигравши – він не зрозумів, що усі ці 73% “інстаграмствуючих”, вони не встануть і не вийдуть на його захист, якшо шо. А дорослі із Фейсбука, ті, які пройшли три революції та війну – вони встануть. І так встануть, що…

Так що, рібята – і інстограмщики, і квартальщики, – знайте. Знайте, що дорослі, може, не відразу відреагують. Але відреагують обов’язково. Так що президенту Єрмака варто б звернути, пильно звернути увагу на наслідки “голодної туси”. Він же – явище того самого порядку. І доля у нього – така сама.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s