Треба шось рішати із 301-ю статтею

Феєричний суд відбувся днями у Києві, на моїй улюбленій Оболоні.

Давайте я вам зацитую дещо із вироку Оболонського райсуду:

“У невстановлений досудовим розслідуванням день, час та місці, у ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , виник умисел, спрямований на виготовлення, збут і розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру за попередньою змовою групою осіб.

Реалізуючи свій умисел, на початку січня 2020 року, ОСОБА_1 разом з ОСОБА_2 , відповідно до раніше розподілених між собою ролей, знаходячись за невстановленою досудовим розслідуванням адресою, зняли статевий акт між собою на відео камеру, а потім перенесли відеозапис на ноутбук і зберегли його під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_5».

В подальшому, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , за допомогою ноутбука підключеного до інтернету, зареєстрували профіль використовуючи веб-ресурс https://rt.pornhub.com, під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4, який працює на платній та безоплатній основі та надає можливість користувачам, переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за їх участі та завантажили на вказаний веб-ресурс відео файл під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_5».

Таким чином, після завантаження відео файлу з назвою «ІНФОРМАЦІЯ_5» під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4 на веб-ресурс ІНФОРМАЦІЯ_3 інші користувачі веб-ресурсу почали переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за участю ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , а останні почали отримувати за це незаконний дохід, тим самим довели свій умисел до кінця.

Крім того, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , відповідно до раніше узгодженого плану, в період часу з початку січня 2020 року по початок грудня 2020 року, знаходячись за невстановленою досудовим розслідуванням адресою, повторно знімали статеві акти між собою на відео камеру, а потім перенесли відеозаписи на ноутбук і зберегли їх під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_6», «ІНФОРМАЦІЯ_7», «ІНФОРМАЦІЯ_8», «ІНФОРМАЦІЯ_9», «ІНФОРМАЦІЯ_10».

В подальшому, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , за допомогою ноутбука підключеного до інтернету, використовуючи веб-ресурс https://rt.pornhub.com, під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4, який працює на платній та безоплатній основі та надає можливість користувачам, переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за їх участі та повторно завантажили на вказаний веб-ресурс вищеперераховані відео файли.

Таким чином, після завантаження вказаних відео файлів під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4 на веб-ресурс ІНФОРМАЦІЯ_3 інші користувачі веб-ресурсу почали переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за участю ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , а останні почали отримувати за це незаконний дохід, тим самим довели свій умисел до кінця.

Окрім того, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , відповідно до раніше узгодженого плану, в серпні 2020 року, точної дати та часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи на пляжі «Африка», що розташований поблизу адреси: м. Київ, вул. Прирічна, 32, повторно зняли статевий акт між собою на відео камеру, а потім перенесли відеозапис на ноутбук і зберегли його під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_11».

В подальшому, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , за допомогою ноутбука підключеного до інтернету, використовуючи веб-ресурс https://rt.pornhub.com, під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4, який працює на платній та безоплатній основі та надає можливість користувачам, переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за їх участі та повторно завантажили на вказаний веб-ресурс відео файл під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_11».

Таким чином, після завантаження відео файлу під назвою «ІНФОРМАЦІЯ_11» під ніком (логіном) ІНФОРМАЦІЯ_4 на веб-ресурс ІНФОРМАЦІЯ_3 інші користувачі веб-ресурсу почали переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за участю ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , а останні почали отримувати за це незаконний дохід, тим самим довели свій умисел до кінця”.

Ну, те, що чуваки попіарили “Порнхаб” – це ладно.

От що цікаво – це як поліція їх вирахувала. Дивилися “Порнхаб” і побачили знайомі обличчя чи що? 🙂

Втім, є підозра, що вирахували за банківськими транзакціями. Їх же судили за п. 3 статті 301 КК. А ось уся ця стаття:

Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів

1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні –

караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, –

караються штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, –

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка. Для цілей статей 301 та 301-1 цього Кодексу отримання доходу у великому розмірі має місце, коли його сума у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян”.

Ну, і сім банківських карток, вказаних у справі, натякають, що саме так їх і вирахували.

Але я не про це. Хоча, в принципі, можна було б і такі навіть випадки легалізувати. Втім, я зараз про інше.

Зверніть увагу на п. 1. Там, де “або інших предметів порнографічного характеру”. А фалоімітатори, вібратори, штучні вагіни та надувні жінки – це не предмети порнографічного характеру? І як же тоді у нас секс-шопи працюють?

І ще одне. А під оцей пасаж із п. 1 – “або їх виготовлення, зберігання” – не підпадає часом приватне відео, зняте парою собі на пам’ять чи втіху? Бо отак мусора можуть будь-кого зупинити – анукась, покажи-но мені, чуваня, мобільник, чи немає у тебе там часом порнографії? Є? О-о-о, та ти злочинець! Іди сюди у кайданки.

Причому ці “зображення порнографічного характеру” продавалися, скільки я себе пам’ятаю. І досі, думаю, продаються. Колись, пам’ятаю, прямо у кіосках на вокзалі “Запоріжжя-1” – підходь, купляй. Певно, у міліції тамтешньої були серйозні проблеми із зором, ага.

Ні, я не закликаю усіх прямо зараз бігти у Чехію, оформлювати там картку (щоб наші рідні банки не здавали мусорам) і регатися потім на “Порнхабі”. Але – ну якось уже навіть не смішно, а тупо за таке судити…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s