Україна і НАТО. Логіка (чи її відсутність) Сходу і Півдня

Почитав я тут соцопитування від “Разумков центру”. Про ставлення українців до вступу країни у НАТО і ЄС. І от що побачив.

Для початку – давайте подивимося на отаке от опитування.

Слєдім за моїм двіженієм. Питання – “чи існує для України загроза з боку Московії?” Південь і Схід більшістю голосів (“простою”, не “конституційною”, як Захід і Центр, та все ж) відповідає – “так, існує”. Там ще нижче – про загрозу зовнішньої збройної агресії (теж, цілком очевидно, що натяк тут перш за все на Московію). І теж більше половини жителів Сходу та Півдня говорять – “так, існує”.

Тепер дивимося на імовірність “загрози з боку США або НАТО”. В загрозу з боку Сполучених Штатів на Сході та Півдні вірять не більше чверті – причому на Півдні навіть більше. Щодо НАТО – не більше 1/5. І теж на Півдні більше. (Це на тому Півдні, де уже який рік проходять навчання Sea Breeze. “Ето так, апріорі”.)

Тобто!

На Сході та Півдні у загрози з боку США чи НАТО – вірить у два з половиною рази менше людей, ніж у загрозу з боку Московії!

А тепер дивіться на опитування щодо вступу України в НАТО.

Де логіка? “Ми значно більше боїмося Московії, ніж США чи НАТО – але в НАТО не вступимо”.

А ось ще опитування щодо вступу до ЄС – яким так не лякали лохторат, як Альянсом.

Як бачимо, тут і Південь зі Сходом більше “за”, ніж “проти”.

Єдине, що радує – це те, що на Сході та Півдні люди віком до 30 років, які за вступ України до НАТО – уже переважають, і то серйозно, зазомбованих ватаноїдів. А через 10 років, коли вони попадуть у категорію 30-39 (тобто займуть разом із новим поколінням добру половину активного населення України) і коли, можливо, прийде час вступу – уже перевага тих, хто “за”, буде навіть на Півдні та Сході.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s