Дебіли чи вороги?

Давайте у цей день, у Вербну неділю заглянемо до регіону України, який чи не найбільше постраждав від коронавірусу. До Чернівецької області.

Ось ви бачите фото з Чернівців. Кафедральний собор Святого Духа.

92589965_3240634672622657_7538243121507729408_n

Бачите, скільки людей? Це, нагадаю, в місті, центрі регіону (дуже маленького насправді і компактного), який уже називають українським Уханем.

Причому в цьому самому регіоні на цей самий період закриваються усі крамниці і навіть АЗС.

“З 13:00 суботи 11 квітня до 6:00 понеділка 13 квітня “запроваджується особливий режим, і ми просимо вас бути вдома”. Під час цього “особливого режиму” буде зачинено всі магазини. Навіть продовольчі. АЗС працюватимуть виключно для медичних служб, служб порятунку і поліції.

Для чого ці обмежувальні заходи. Одна проста причина і пояснення. Щоб не мати жодної спокуси. Не знаходити собі доріг і причин вийти в суботу та неділю з дому”, – пояснив ситуацію голова Чернівецької ОДА.

І в той же самий час той же самий голова ОДА заявляє, що жодна церква в регіоні не буде закрита.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук у прямому ефірі розповів чому не будуть закриватися церкви на Буковині.

Церква і держава розділені. Життя релігійне абсолютно відокремлене від держави органи державної влади.

Тобто – церква у нас відділена від держави, тому закрили храми ми не можемо. А бізнес? Бізнес у нас що, не відділений від держави? І чим походи до крамниць гірші за оці от масові натовпи під церквами? І – якщо вже говорити глобально – чим гідропарківський пловець гірший за оцих от буковинців під церквою, що його одного десяток поліцаїв приймало, а цим будь ласка, зелене світло?

(Я вже не буду наголошувати на тому, що церква на фото – це український підрозділ РПЦ(фсб), який сором’язливо прикривається вивіскою “Українська православна церква (Московського патріархату)”. Думаю, це очевидно.)

Я, повторюся, не даю ніяких оцінок карантину в принципі. Бо не розумію, погано це чи добре в принципі. Крім того, як людина із групи ризику, маю свій відмінний від абсолютної більшості погляд на ситуацію.

Але поясніть, будь ласка, мені – оце і є карантин?

Так?

Тоді питання номер два, заключне. Люди, які роблять ОТАКІ карантини – вони просто дебіли чи вороги?

(P.S. Щодо тих, хто ходить до пропагандистських закладів РПЦ(фсб)У, жодних питань немає. Меншість – вороги, більшість – дебіли чи просто недалекі наївні люди, які легко піддаються зомбуванню.)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s