Кейс Дубілета як вирок усім “молодим” і “новим” обличчям

Лохторат, якому з телеекранів Коломойський і Ко впарили байку про необхідність “нових облич”, молодих і незаплямованих, з радістю ковтнув цю наживку. Зараз ми на прикладі одного покажемо вам, для чого ці “молоді” і “нові” прийшли до влади.

Є такий Дмитро Дубілет. Просто утілення оцієї от наживки – молодий, в політиці не засвічений (і “не зіпсований”), працював у “Приватбанку”, створив “Приват24” (одне це змінило Україну просто кардинально). Ну як такого не взяти?

Взяли. Під нього створили Міністерство цифрової трансформації. Воно, міністерство, час від часу видає якісь проєкти, обіцяє українцям усе у смартфоні і таке інше.

Але.

Усе це – лише ширма. Прикриття. Прикриття для його справжньої місії. А справжня місія Дубілета, “птєнца гнєзда Коломойскова” – це отой його “перепис”, який він провів за нуль гривень, отримавши “найточніші” дані. До речі, його вже викрили аналітики, помітивши, що він просто взяв дані Держстату і помножив на певний коефіцієнт – і таким чином отримав свої дані.

Для чого, питається, йому потрібен був увесь цей балаган? Йому – ні для чого. Але вчора Верховна Рада у першому читанні проголосувала зменшення кількості депутатів до 300. І одним із аргументів (!!!) був цей “перепис” – мовляв, бачте, скільки нас всього, якраз за “європейськими нормами” 300 депутатів буде в самий раз. (Це якось дивно, бо хіба ми не збираємося повертати Крим і Донбас? Чи коли повернемо, і кількість населення знову зросте – то знову збільшувати кількість депутатів?)

А мінус 150 депутатів – це значить зручніша Рада, значить, ціна депутатського мандату. А олігархи (пригадуємо, під чиїм крильцем довгий час працював пан Дубілет), які і так, і так при баблі все одно собі куплять необхідну кількість місць.

От і все. Мавр зробив свою справу, мавр може йти. Ні, це не прогноз про звільнення Дубілета. Хоча – чому б і ні? Кому тепер будуть потрібні оті його “Дія” та інші “країни у смартфоні” – якщо головну свою місію, “цифрову трансформацію” Ради, він успішно виконав. Браво, молоде і нове обличчя!

А ви, дурні лохторатні, ще їстимете і їстимете це гівно ополоником. Поки думати не навчитеся. Тобто до смерті. Ідіть собак продавайте, щоб раніше строку її не зустріти.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s