Божевільна п’ятирічка “Карпат”

Вони коли-небудь зупиняться?

17 червня 2014 року посаду головного тренера “Карпат” залишив Олександр Севидов. Його місце на наступний день зайняв у форматі “виконувача обов’язки” Ігор Йовічевіч. Так розпочалася феєрична тренерська п’ятирічка зелено-білих. Слідкуйте за руками Петра Димінського та іншого керівництва “Карпат”.

1 вересня 2015 – Ігор Йовічевіч

22 січня 2016 – Олег Лужний/Володимир Безубяк

6 червня 2016 – Валерій Яремченко

17 червня 2016 – Анатолій Чанцев (в.о.)

5 липня 2016 – Сергій Зайцев (в.о.)

7 жовтня 2016 – Олег Дулуб

16 червня 2017 – Серхіо Наварро

14 вересня 2017 – Сергій Зайцев

19 листопада 2017 – Даріо Друді (в.о.)

21 листопада 2017 – Олег Бойчишин

16 серпня 2018 – Жозе Мораїш

28 листопада 2018 – Олег Бойчишин (в.о.)

13 січня 2019 – Фабрі

27 травня – Олександр Чижевський (в.о.)

18 червня – Олександр Чижевський

3 вересня – Роман Санжар

У підсумку – 11 (12) тренерів і 5 виконувачів обов’язки. Причому два так і залишилися “в.о.”, один став тренером відразу після “випробувального терміну”, четвертий більш ніж через рік, а п’ятий спочатку був тренером, а пізніше став “в.о.”.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s