День, коли в Україні зникло СБУ

І я зараз не жартую.

Відкриваємо Закон України “Про Службу безпеки України“.

Стаття 2. Завдання Служби безпеки України

На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці.

До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

А тепер читаємо промову Івана Баканова, якого призначили головою СБУ.

Робота СБУ дуже проста. Ми повинні забезпечувати справедливий розподіл основних соціальних благ, законності і справедливості.

========================================================================

Думаю, ви зрозуміли, що з 29 серпня 2019 року в Україні немає СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ? От і добре. Вибудовуйте своє життя згідно із цим розумінням.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s