По кому обов’язково вдарить “кастрація Ляшка”

Якби я належав до однієї із цих категорій – я б уже змотував вудки. І ось чому.

Те, що законопроект 6449, “закон про хімічну кастрацію” (насправді, не тільки про це, але це головна його фішка) – поганий і дурний, уже писано-переписано. Тут я зазначу лише одне.

У появі цього закону винні ви, “прості люди”.

Цей закон – це чистісінький передвиборчий популізм. Ляшко очевидно втрачає відсотки, імовірно пролітає повз Раду – і тому намагається вхопитися за будь-яку соломинку. А за цю він вхопився не тому, що він великий борець за права дітей – а тому, що вам, “простим людям”, подобаються такі прості і примітивні, крикливі і пафосні рішення. Якби вам подобалися теорема Піфагора чи ядерна фізика – то Ляшко на кожному кроці кричав би про те, що треба міняти освітню програму, що в школах має бути 100500 уроків математики на тиждень і фізика з 2 класу. Він кричав би, знов-таки, не тому, що він так переживає за народ – а тому, що “піпл хаває”.

Так що у майбутніх жертвах цього закону – а вони обов’язково матимуть місце – будете винні і ви, “прості люди”, які люблять пиво, не думати і прості рішення.

А тепер про те, що я, власне і хотів сказати.

Є дві категорії в українському суспільстві, які будуть найвразливішими після набуття чинності цього закону.

1. Школа

Якби я працював учителем в школі – після підписання цього закону президентом я б на наступний день написав би заяву на звільнення.

Ні, я не жартую. Ви просто ще не уявляєте, який фронт шантажу відкриває цей закон. Три-чотири старшокласниці, змовившись, зможуть довести до відповідного судового рішення будь-якого вчителя. Особливо такого, у якого є якісь проблеми із керівництвом навчального закладу. (Поправка – не будь-якого, а молодшого 65 років. Згідно “закону Ляшка”, до тих, кому за 65, хімічна кастрація не застосовується. Хоча і серед цієї вікової категорії є ґвалтівники і розбещувачі. Цікаво, чому їх пожаліли?)

Тому моя дружня порада для учителів – особливо із зрозумілих причин фізкультури – пишіть заяви на звільнення. Не ризикуйте. Воно того не варте.

2. Сім’я

Друга категорія, яка обов’язково попаде під роздачу – це ті чоловіки, які живуть у цивільному (а, може, і офіційному) шлюбі із жінками, які мають дітей від попередніх шлюбів/чоловіків.

Тут може бути шантаж як з боку цивільних дружин, так і з боку їхніх дітей. 13-літня дівчина – це уже цілком собі думаючий організм. І фізично досить непогано сформований. Так що є чим обґрунтувати майбутнє покарання.

(Для тих, хто біжить у коментарі писати гнівне “А от у моєї дружини чудові доньки, у нас із ними прекрасні стосунки / Я люблю свого вітчима і ніколи б навіть не подумала таке вчинити” – я дуже радий за вас, за ваших падчерок і ваших вітчимів. Але на світі є багато різних історій, значно гірших за вашу. І вони, повірте мені, обов’язково себе проявлять.)

Так що іще одна моя дружня порада – чоловіки, задумайтеся. Якщо є сумніви щодо можливості стати реальною однією сім’єю – не ризикуйте зайвий раз.

Бо, як показує практика (я лише нагадаю прізвище “Ткач”, а ви вже самі почитайте, як довели до самогубства батька убитої ним дівчинки) – нашим правоохоронним органам значно простіше скрутити руки і закатувати до “царіци доказатєльств” тих, хто під рукою, ніж шукати реальних злочинців. В усякому разі так було всі ці 27 років, так є зараз – і так буде у найближчому майбутньому, аваківське воно буде чи ні.

ЗІ. От в таких законопроектах і вилазить уся шкідницька суть Ляшка і таких, як він. Він може сто разів бути правим в ПАРЄ – але тут, граючи на примітивних почуттях тупого лохторату, Ляшко здатний принести великі проблеми.

2 thoughts on “По кому обов’язково вдарить “кастрація Ляшка”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s