Зеленський і пріоритети

Значить, за останні два дні відбулося три події різної ступені важливості.

1) Крихітка Цахес на прізвисько Ботокс (в миру відомий як Володимир Путін) оголосив, що роздаватиме паспорти даунбасянам і лугандонійцям.

2) Верховна Рада ухвалила мовний закон.

3) ЦВК продовжила підраховувати голоси на виборах – на думку одного малопомітного персонажа, занадто повільно.

Як на мене, то за впливом на національну безпеку країни Україна ці події розміщені якраз у порядку своєї важливості. Тобто перший – найважливіший, а третій – найменш важливий.

Як же реагує на ці події людина, яку кілька днів тому громадяни України обрали президентом на наступні п’ять років? Мова навіть не про те, ЩО він говорить, а ЯК він це робить.

1) На паспортне нахабство Цахеса – відповідає навіть не він сам, а т.зв. “Команда Зе”.

2) На мовний закон – реагує сам, постом в соцмережах.

3) На роботу ЦВК – записує відеозвернення.

Що ж, такі у новообраного президента пріоритети. Коли мова йде про власну персону – треба їблом торганути. Коли мова йде про питання, яке зачіпає таких же тупуватих і малограмотних малоросів (до речі, тут ніякої образи немає – два прикметники і один іменник, якими я охарактеризував переможця виборів, це моє оціночне судження, яке зроблене на підставі його поведінки у міжтуровий період, зокрема, постійні хованки від преси, цирк із дебатами і постійні переходи з державної мови, якою він зобов’язаний володіти, на мову країни-агресора, вона ж свинособача) – тут можна просто постом обмежитися, але натякнути своїм маленьким східноукраїнським холопикам, що все буде гут. А коли мова йде про черговий акт агресії Московії – тут можна взагалі відсторонитися, нехай “перша леді” Разумков, чи хто там веде ту сторінку, віддувається.

Мораль? Не знаю. А питання є. Питання до тих представників лохторату кварталопрезидента (ви помітили, як я віртуозно жодного разу не вжив його прізвище у тексті? так буде і надалі), які живуть на захід від Вінниці.

Любі друзі, як вам усе оце? Чи Порошенка вигнали, і далі хоч трава не рости? (Точніше, якраз рости – на місці України.) І цейво – вам теж уже “всьо одно, на коком язикє”?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s