Як “Свобода” агітує за мовний закон, за який не голосувала

“Свободівці” вирішили, що у їхнього електорату пам’ять як у акваріумних рибок. І, в принципі, вони недалекі від істини.

Раз. Пост нардепа від “Свободи” Андрія Іллєнка.

іллєнко

Який молодець!

Але.

Відкриваємо сторінку законопроекту і дивимося голосування у першому читанні.

Як-як голосував пан Іллєнко та інші “свободівці”?

свобода

До речі, правильно голосували (точніше. не голосували). Бо див. цитату з Ірини Фаріон.

фаріон

А тут хопа – ситуація змінилася. Зараз голосування за цей закон – це підтвердження патріотичності політсили. Бо президентом уже не Порошенко, з якого можна витребувати українізацію (або він і сам проведе її без допомоги “Свободи”, а їй лишиться тільки примазатися) – а Зеленський, за яким україномовних персонажів півтора чоловіки і якого вітають уже відверті риги.

А як же електорат “Свободи”, який в унісон із партайгеноссе ганив цей закон? Він не помітив цього різкого повороту на 180 градусів? А читаємо коментарі під постом пана Іллєнка:

сво1сво2

“Дякую!” “Молодці!” Ну просто герої, еге? 🙂 А от БПП і НФ (які, нагадаю, проголосували “ЗА” цей закон у першому читанні, на відміну від “Свободи”) – ці уже практично зрадники. А чого? А того, що сам пан Іллєнко натякнув 🙂

А перевірити голосування на сайті Ради? Люди, про що ви – там он один дописувач досі не знає, що усі голосування нардепів поіменно викладаються на цьому ресурсі, бери і дивись. (Думаю, цей штріх і про існування сайту Ради, може, не здогадується.)

А ви дивувалися, як на Галичині Зеленський у двох областях переміг. А от зусиллями такого тупого лохторату, яким так само, як риги на сході, на заході маніпулюють “націоналісти”. Все ж просто.

Ну а так, да, “Свободі” треба буде подякувати. Якщо саме її голоси виявляться вирішальними. Скільки їх там, п’ять, шість? 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s