10 цитат з програми. Стражевський

Євген Стражевський – ще один ноунейм президентських перегонів із оригінальною програмою.

***

Ми змінимо Конституцію на справді народну. Україна стане парламентською республікою, президент буде роздавати нагороди і приймати послів, а країною керуватиме Верховна Рада та підконтрольний їй уряд.

***

Ми зменшимо податки, а частину взагалі скасуємо. Розмитнення автомобілів буде безкоштовне, українці їздитимуть не на старих радянських ВАЗах, а на європейській техніці.

***

Мораторій на продаж сільськогосподарської землі відійде у минуле. Продавати і купляти землю зможе кожен бажаючий. Це підніме ціни на землю і забезпечить високий рівень життя українських селян.

***

Ми проведемо адмінреформу, скасуємо радянські області. За основу нового територіального поділу будуть взяті землі УНР. Ніяких автономій та особливих статусів не буде. Кримські татари отримають культурну, а не політичну автономію у звільненому Криму, а також у південній частині Херсонщини.

***

Школа буде працювати за фінським зразком. Ми не станемо вигадувати велосипеда і запросимо на посаду профільного міністра та його заступників спеціалістів із Фінляндії, які впроваджували інноваційність у освіті у себе на батьківщині.

***

Посада міністра внутрішніх справ, абсолютно дискредитована усіма керівниками цього відомства, буде скасована. Як мінімум на 5 років правоохоронними органами напряму керуватиме прем’єр-міністр – це дозволить уникнути бонапартизму.

***

Курс на членство в ЄС буде скасований. Натомість пришвидшеними темпами проводитиметься інтеграція до НАТО, а також військова та політична співпраця із США та Великою Британією, як єдиними на Заході реальними союзниками та партнерами.

***

Ми приймемо нове, патріотичне мовне законодавство, без компромісів із агресивними сусідами. Єдиний виняток із монолінгвістичного простору матимуть місцеві ЗМІ, яким дозволять у межах певних квот використовувати визначені спеціалістами діалекти української мови.

***

Реінтеграція Донбаса і Криму включатиме в себе повну переатестацію всіх, хто був зареєстрований на цих територіях на момент початку окупації. Будуть проведені іспити з української мови та історії України. Кожен громадянин України, який був зареєстрований на окупованих територіях, а надалі – кожен громадянин, який отримуватиме ID-картку, ставитиме свій підпис під присягою на вірність Україні. Порушення цієї присяги вважатиметься кримінальним злочином.

***

Кожен заклад громадського харчування буде зобов’язаний мати альтернативне вегетаріанське меню.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s