10 цитат з програми. Соловйов

Наскільки розумною є програма “Розумної сили” в особі її кандидата?

***

Ініціюю припинення вогню і початок переговорного процесу з представниками ЄС, США та РФ для забезпечення відновлення територіальної цілісності України та встановлення миру – протягом 1 тижня після інавгурації.

***

Звільнення іноземців з посад державної служби і припинення діяльності різноманітних закордонних «кураторів». Ревізія вимог МВФ, запобігання втручанню посольств і представництв зарубіжних фондів у внутрішні справи України – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Підготовка законопроекту «Про місцевий референдум» – можливість для місцевих громад і регіонів самостійно визначати пріоритети економічного, соціального, культурного розвитку – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Ініціатива щодо виборності губернаторів. Виборність губернаторів знизить залежність життя регіону від центру та виключить можливість узурпації влади в країні – протягом 2 місяців після інавгурації.

***

Підготовка законопроекту про кримінальну відповідальність за втручання чиновників і політиків у церковні справи – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Розформування і початок розслідування діяльності радикальних угруповань – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Підготовка законопроекту щодо скасування бездумних «реформ» і незаконної люстрації, повернення в силові органи професійних і досвідчених кадрів – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Скасування шкідливих для людей «реформ» освіти та медицини – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Програма «Мільйон нових робочих місць» – будівництво доріг, мостів, розв’язок для підвищення зайнятості населення – протягом 100 днів після інавгурації.

***

Підготовка законопроекту із забезпечення комунальних підприємств українськими вугіллям і газом для дворазового зниження комунальних платежів для населення – протягом 100 днів після інавгурації.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s