10 цитат з програми. Смешко

Один екс-голова СБУ у нас уже був. Почитаймо іншого.

***

Вжитті заходів із подолання бідності українців, у тому числі, через ліквідацію корупційної складової у тарифах на електроенергію, житлово-комунальні послуги; ініціюванні звільнення сімейного бізнесу від податків на прибуток; податковій підтримці середнього класу як основи демократії в Україні, а також створенні робочих місць, що стимулюватиме українських громадян працювати в Україні, а заробітчан – повернутися додому.

***

Зміцненні органів державної влади професійними позапартійними кадрами –  «золотим фондом України» з урахуванням їхніх знань, досвіду та морально-психологічних якостей.

***

Домагатимусь  ухвалення жорсткіших правових норм   щодо покарання за бізнесову діяльність   під час перебування на державній службі.

***

Ініціюватиму створення  державних комісій: з викриття фактів вивезення капіталу за кордон,  починаючи з 1991 року, та повернення вкраденого; з розслідування роботи Нацбанку України за останні 5 років; з розслідування процесів непрозорої приватизації.

***

Буде сформована ефективна системи законодавчого захисту приватної власності, що передбачатиме дієві правові механізми запобігання рейдерству в Україні.

***

Державне регулювання і стимулювання, а також збереження і розвиток високотехнологічного та науковомісткого промислового виробництва, венчурних та інвестиційних проектів.

***

Запровадження державної екологічної  програми «Чиста вода, чисте повітря, чисте довкілля».

***

Сприяння компенсації збитків громадянам від банкрутства комерційних банків за рахунок майна власників банків.

***

Закон щодо імунітету Президента України виключно на час перебування його на посаді. Депутатський імунітет – захищатиме лише від відповідальності за прийняття політичних рішень та політичні висловлювання. Для політичного контролю за діяльністю Президента буде прийнято закон з прозорою процедурою його імпічменту.

***

Закон, що передбачатиме, після  закінчення терміну  повноважень Президента, його обов’язковий Звіт перед Верховною Радою та Конституційним Судом України щодо дотримання Конституції та законів України під час виконання обов’язків глави держави.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s