10 цитат з програми. Скоцик

Колишній лідер Аграрної партії, нинішній лідер Аграрної платформи імені себе, одним словом – кандидат  від орала.

***

Фінансування базової освіти – святий обов’язок держави. Вона не повинна допускати закриття навчальних закладів ні в містах, ні в селах. Скорочення кількості шкіл має бути зупинене, адже разом із падінням середнього рівня освіченості падає і вищий рівень.

***

Необхідно покінчити з непро­зорими схемами надання соціальних пільг. Їх буде замінено на систему цільової допомоги. Зниження пенсійних виплат не роз­глядатиметься як спосіб економії бюджету. Для наступних поко­лінь слід розбудувати нову систему пенсійного захисту, де кожен отримає можливість забезпечити собі гідну старість через вико­ристання державного та недержавного пенсійного страхування. Програмами соціального захисту будуть охоплені всі вразливі ка­тегорії громадян. Це дасть можливість суттєво збільшити середню тривалість життя в Україні до 84-х років.

***

Підвищення доходів українців приведе до демографічного зростання, у сім’ях народжуватиметься більше дітей. Тому державне стимулювання народжуваності – надважливе завдання.

***

Першочергові завдання зовнішньої політики – це завершення процесу повноцінної інтеграції України до ЄС, посилення співпраці з НАТО, активізація роботи в межах міжнародних організацій та структур задля відновлення територіальної цілісності країни та здобуття нею гідного місця на світовій арені.

***

Інтенсифікація партнерства з країнами Балто-Чорноморської дуги (Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Болгарія, Грузія), які мають близькі до наших інтереси.

***

Змінити виборчу систему. Та змішана виборча система, які діє сьогодні в Україні, – найгірший варіант з усіх можливих, оскільки передусім бере негативні фактори з кожної системи. Реальна деолігархізація політичної системи країни можлива виключно за умови проведення реформи виборчого законодавства, в основі якої повинен бути перехід до пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

***

Скасувати недоторканість народних депутатів, суддів та Президента України. Розробити і запровадити механізм відкликання депутата Верховної Ради України за невиконання передвиборчої програми в конкретному окрузі, за яким він балотувався.

***

Ухвалити базовий закон «Про адміністративно-територіальний устрій України», який чітко визначить модель нового адміністративно-територіального устрою країни.

***

Ухвалити Закон України «Про місцевий референдум», що дасть змогу членам громади брати безпосередню участь у прийнятті рішень, спрямованих на розвиток територіальної громади. У зазначеному законі необхідно чітко прописати процедуру проведення місцевого референдуму, підстави для його ініціювання та питання, які на нього виносяться.

***

Аграрна реформа повинна вра­хувати інтереси вели­ких виробників, малих і середніх фермерів, виробників-одноосібників і приватних господарів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s