10 цитат з програми. Мураєв

Перед ним стояли на колінах працівники тоді ще його телеканалу. А перед ким на колінах стоїть він?

***

Рішення про нейтральність і позаблоковість буде прийнято на всеукраїнському референдумі і закріплено в Конституції як воля народу.

***

Припинення культурної війни всередині України і відновлення порушеного політичного балансу між західними регіонами і Південним Сходом. Викорінення мови ненависті, витіснення умов і протиріч, які привели до протистояння, недопущення подібних ситуацій – ось основа системної державної політики примирення.

***

Асоціацію з ЄС потрібно переглянути на користь України або взагалі відмовитися від неї.

***

Реальна енергетична незалежність за рахунок видобутку власного газу і вугілля та розвитку атомної енергетики.

***

Держава повинна перестати бути апаратом примусу, а державна мова – мовою насильства. Українська мова повинна стати тим, чим повинна бути – мовою спілкування громадян з державою.

***

Жорсткий контроль над діями чиновників – головна запорука успішної боротьби з корупцією. Для цього потрібні не спеціальні органи на зразок НАБУ або профільного Нацагенства, а збільшення ролі опозиції, зменшення влади центру, громадський контроль і невідворотність покарання.

***

Розмір пенсії слід встановити на рівні, не нижчому від фактичного розміру прожиткового мінімуму, а пенсійний вік прив’язати до середньої тривалості життя в країні і знизити. Громадян віком від 80 років ми пропонуємо забезпечити безкоштовними ліками і звільнити від оплати послуг ЖКГ. Пенсії повинні щорічно коригуватися з урахуванням зростання споживчих цін.

***

Регульовані державою ціни і тарифи слід знизити, прив’язавши до собівартості. Українці мають право отримувати газ українського видобутку, ціну на який слід формувати лише з чотирьох компонентів: витрати на видобуток; витрати на переробку; витрати на транспортування і 10% рентабельності для розвитку газовидобутку. Це дозволить одразу знизити тарифи більш ніж удвічі.

***

Власником землі в Україні може бути тільки громадянин України. Наша команда розробила Закон про ринок земель сільськогосподарського призначення, який передбачає механізм прозорого продажу через Земельний банк. Має бути проведена інвентаризація земель. Однак до того, як земля стане товаром, кожен українець повинен отримати свою ділянку, на яку він має право за Земельним кодексом.

***

Агресивний націоналізм як основа державної політики і спроба замінити демократію диктатурою для нас є неприпустимими. Ми виступаємо проти наруги над нашою пам’яттю, знищення пам’ятників Великої Перемоги та переписування історії

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s