10 цитат з програми. Мороз

Мастодонт українських виборів знову з нами! Що пропонує цього разу?

***

В 3-місячний термін оголошення Всеукраїнського референдуму для ухвалення уточненої редакції чинної Конституції України. Там передбачено:

  • скасування держадміністрацій;
  • виборність керівників районів і областей;
  • забезпечення економічної, фінансової і кадрової спроможності рад депутатів;
  • позаблоковий статус України (на зразок Австрії та Фінляндії)
  • земля сільгосппризначення і надра належать українській державі;
  • в піврічний термін ухвалюються закони, внесені президентом, які гарантують збереження і розвиток України. (При відмові парламенту – дострокові вибори);
  • створення трибуналу для розгляду відповідальності посадовців за геноцид українського народу в 1991–2018 рр.;
  • підписання законів про імпічмент Президента та про спеціальні слідчі комісії.

***

Законом про оподаткування передбачається не менше половини усіх зборів залишати на території області (районів, населених пунктів) в розпорядженні виборних органів влади.

***

Запроваджується виборність суддів і щорічна ротація складів Вищого та регіонального судів. Відновлюється статус народних засідателів.

***

Здійснюється перепис населення.

***

Запроваджується довічне ув’язнення для корупціонерів і хабарників без права застосування амністії. Це стосується і президентів, і депутатів, і суддів (тих, що приймають неправомірні рішення), працівників фіскальних органів, службовців правоохоронних органів і всіх силових структур, а також нотаріусів та державних реєстраторів.

***

Тільки держава має право придбати паї на землі сільгосппризначення. Викуплені землі передаються в розпорядження місцевим органам влади з наступною орендою користувачами. Договори оренди завіряються органом місцевої влади та реєструються в територіальному відділенні відповідного державного органу. В договорі фіксується показник родючості ґрунту. Вводиться обов’язкове страхування родючості ґрунту.

***

Відновлюється монопольне право власності народу (держави) на газ, нафту, інші поклади, землю, воду, ліси і т.д., відповідно до Конституції України. Розробка і використання ресурсів дозволяється на умовах концесії.

***

Введення державної монополії на оптову торгівлю спиртом та тютюновими виробами (досвід ФРН).

***

Змінюється ставлення до проблеми боргів по заощадженнях громадян до 1992 року, пільгових позик тощо. Протягом 5 років кошти будуть повернуті громадянам або їх спадкоємцям.

***

Дитячі будинки переважно перетворені будуть на військові ліцеї-інтернати для хлопчиків. За бажанням, їхні випускники одержуватимуть роботу в правоохоронних структурах або збройних силах. Для дівчаток – ліцеї-інтернати, де будуть предмети з медичної підготовки, ведення господарства тощо.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s