10 цитат з програми. Литвиненко

Мало вам журналістів у політиці? Нате ще!

***

Конфлікт з Росією буде врегульований відповідно до норм міжнародного права. Він вирішиться під час переговорів за участі міжнародних партнерів та модераторів. Росію в такому форматі буде визнано стороною конфлікту. Українці, які є політичними в’язнями Кремля та військовополоненими, повернуться додому.

***

Я вважаю, що Україна потребує конструктивного діалогу з діаспорою – закордонні українці мають бути залучені до міжнародних проектів, до формату культурної дипломатії – вони можуть ефективно відстоювати позицію держави.

***

Відкриті конкурси на адміністративні посади мають стати не пілотним проектом, а буденною практикою в державі.

***

Необхідно провести приватизацію малих та великих об’єктів, що нині є державним майном.  Процедура продажу неможлива без залучення міжнародних інвестиційних радників, вона  відбуватиметься за відкритими ринковими правилами.

***

Ринок землі в Україні має стати реальністю. Ключова умова продажу ресурсів – доступ фермерів, представників малого та середнього агробізнесу.

***

Суди необхідно вивести з-під політичного впливу, оптимізувати їхні функції. Прокуратура має перетворитися на службу обвинувачення, а СБУ – на державний орган з контррозвідки та протидії тероризму.

***

Метою найближчих років є  розробка утилітарної й модерної системи знань, що відповідає потребам ринку.

***

За певними напрямками науково-технічний потенціал України знизився до рівня, що загрожує національній безпеці. Тому українських фахівців треба терміново залучити до програм обміну та проектів міжнародної співпраці.

***

Одним з найболючіших наслідків війни на сході є стан сімей, а особливо дітей воїнів АТО. Україна має надати їм можливості для навчання, працевлаштування, а також допомогу в реалізації себе у майбутньому.

***

Я впевнена, держава має запровадити обов’язкове медичне страхування громадян. Така система гарантує надання медичної допомоги кожному. Громадяни мають сплачувати податок на охорону здоров’я.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s