10 цитат з програми. Купрій

Колишній БППшник і “укроп”івець – що пропонує виборцю він.

***

Зміна державної моделі управління, за якої у Президента не буде функцій виконавчої, законодавчої або судової гілки влади. Проте залишаться і посиляться функції як гаранта Конституції, прав людини, суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України. Для цього буде впроваджено нову Конституцію і визначено нову контролюючу гілку влади, яку очолить Президент. Строки повноважень Президента і Парламенту зменшаться до 4 років.

***

Загальна чисельність депутатів встановлюється на позначці не більше 300 осіб.

***

Скасування місцевих державних адміністрацій, створення виконкомів обласних рад.

***

Для надання громадянам можливості захистити себе і свою родину від протиправних посягань злочинців ухвалити закон про легалізацію нарізної короткоствольної зброї. Забезпечити презумпцію невинуватості щодо особи, яка застосувала зброю проти грабіжника, нападника, ґвалтівника на території свого офіційного проживання (квартири, будинку, на подвір’ї).

***

Назвати війну війною і визначити ворогом Російську Федерацію. Запровадити воєнний стан на тимчасово окупованих та прилеглих до лінії фронту територіях.

***

Розірвати дипломатичні відносини і транспортне сполучення з ворогом.

***

Націоналізація стратегічних державних підприємств (переважно енергетичного сектору) або добровільна сплата олігархами до бюджету різниці між заниженою ціною, за яку вони приватизували майно, та його справжньою ринковою вартістю.

***

Найбільш корумпований податок ПДВ потрібно скасувати. Запровадити податок на виведений капітал з країни разом зі зняттям будь-яких обмежень на валютному ринку.

***

До моменту підняття життєвого рівня селянина, збільшення ринкової вартості земель і створення справедливої системи правосуддя мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення має бути продовжено. У разі запровадження ринку землі переважне право викупу її за ринковою ціною повинна мати держава.

***

Громадяни повинні отримувати безкоштовні медичні послуги через впровадження системи державного медичного страхування. Малозабезпечені верстви населення мають звільнятись від внесків до страхового фонду.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s