10 цитат з програми. Ващенко

Тиждень починаємо лисим кандидатом із “Влади народу”. Больше нє знаєм о ньом нічєго.

***

Я виступаю за Народну Республіку, яка поєднуватиме сильну націю – сильне суспільство – сильну державу.

Перший крок у державному будівництві – прийняття Декларації верховенства прав Українського народу. Ця Декларація буде слугувати правовою основою для розробки нової Конституції України.

***

Я – за створення Народного трибуналу, який розглядатиме злочини проти Української Держави, Українського Народу та корупційні діяння високопосадовців.

***

Сприятиму запровадженню виборності Генерального Прокурора України і суддів всіх інстанцій, включно з Верховним, Вищим господарським, Конституційним та апеляційними судами, а також прозорого механізму їх відкликання за народною ініціативою.

***

Сприятиму зняттю недоторканості. Розпочну з себе, як Президента, доведу справу до зняття недоторканості з народних депутатів України.

***

Забезпечу народний контроль над використанням землі та надр. Використання надр за всі роки приватизації буде уважно вивчено. Справедливі додаткові платежі від користування природними ресурсами, що належать Українському народу, будуть донараховані до державного бюджету.

***

Забезпечу повернення Донбасу та Криму за можливістю мирним шляхом.

***

Забезпечу реінтеграцію нині окупованих територій за простими правилами: всі винні у військових злочинах будуть покарані; всім, хто хоче жити в Росії і хто не вчинив злочинів проти України буде наданий час для вільного перетину кордону; цивільне населення житиме вільно без будь-яких санкцій.

***

Ініціюю створення сектору народної економіки на основі сімейних підприємств та домогосподарств. Визначення статусу сімейного капіталу та пільгового оподаткування таких підприємств з нульовою ставкою у разі використання доходів на цілі власного розвитку.

***

Відстоюватиму в цивілізаційному плані – європейський вибір України, а в безпековому –   вступ до НАТО.

***

По завершенню свого президентського терміну гарантую – від заходу до сходу стане влада народу!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s