10 цитат з програми. Бондар

Головне відро України, Віктор Бондар в ефірі.

***

Скорочення чисельності народних депутатів у Верховній Раді України до 250 осіб.

***

Скасування ліцензій і дозволів у країні на 75%.

***

На першому етапі повний перегляд і з 1 січня 2020 року впровадження податкової системи, в основі якої буде ПДВ на рівні 12% і податок на прибуток підприємств на рівні 15%.

На другому етапі з 1 січня 2023 року переведення податкової моделі країни на сінгапурську модель оподаткування, що передбачає універсальний податок на продаж (GST) з єдиною ставкою в 7%, податок на прибутки корпорацій (СІТ) з прогресивною ставкою від 8,5% до 17% та податок на доходи фізосіб (PIT) з прогресивною ставкою з 3,5% до 20%.

***

Продовження програми «теплого» кредитування із спрямуванням щорічно до 5% бюджету країни на заміну вікон, котлів, системи опалення у державному, комунальному і приватному секторах.

***

Упродовж трьох років вихід на щорічний капітальний ремонт 12 тис. км доріг та будівництво не менше як 1000 км нових доріг у рік.

Завершення інфраструктурних довгобудів – мосту через Дніпро в Запоріжжі та Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.

***

Відновлення виробництва літаків Ан-148 і Ан-140 через організацію державних закупівель не менше ніж 25 літаків у рік упродовж п’яти років.

***

Збереження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, допоки не будуть створені умови для відкриття ринку.

***

Збільшення розміру допомоги у зв’язку з народженням дитини: на першу дитину – не менше як 50 тис. грн, на другу – 100 тис. грн, на третю та кожну наступну дитину – 120 тис. грн.

***

Будівництво протягом п’яти років у кожному обласному центрі по одному льодовому Палацу спорту для найбільш поширених олімпійських видів спорту, а в кожному районному центрі – футбольного поля із розрахунку одне футбольне поле на 10 тис. мешканців.

***

Популяризація у суспільстві моральних цінностей традиційної української родини.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s