Історія українських виборів. Найшедевральніша обіцянка

Що не кажіть, а нинішнє покоління українських політиків якесь нуднувате. Вчепилися у ту ціну на газ і давай демпінгувати – удвічі знижу, утричі, учетверо… А раніше були обіцянки – так обіцянки! Ось вам найпрекраснішу нагадаю.

Спочатку виступ автора шедевру на передвиборчому з’їзді партії.

Сейчас с трибуны съезда вам – делегатам и гостям, народу Украины и всему человечеству я хочу заявить: энергетическая проблема решена. Поставленную задачу разработчики выполнили. Они разработали абсолютно новый вид электростанций – гелиоаэробарические теплоэлектростанции, которые будут производить электричество не путем сжигания природных ресурсов, а путем использования возобновляемых ресурсов – солнечной радиации и энергии ветра. Решена проблема управления вихрем, торнадо. В конструкциях применены лучшие технологии ВПК и космической отрасли. Полученные электростанции имеют коэффициент полезного действия 29%, это в десятки раз выше лучших мировых образцов ветрогенераторов и электростанций, работающих от солнечной радиации. Цена кВт/ч такой энергии – 1 цент. Это в 5, в 12 раз ниже, чем в Европе и в мире. …Вот путь выхода на необъятный внешний рынок, потому что потребность в такой продукции, потребность в электростанциях – весь мир! Это группа ученых и разработчиков сделала много замечательных открытий. Решена проблема заменителя горючего двигателей внутреннего сгорания. Это будет новое, экологически чистое, возобновляемое горючее. Тогда Украина не будет зависеть от закупок нефти извне, наоборот, для экспорта нашей продукции мы получим, опять-таки, все страны мира. … Но принципиальность ученых и разработчиков заключается в том, что они свои открытия, свои новые технологии, разработки не отдают в руки олигархам, шарлатанам и американским шпионам. Они их не отдадут в руки политиков, у которых нечистые руки, которые могут использовать эти открытия для личного обогащения. Я очень благодарна этим гениям нашей страны (и не только нашей), за то, что свои открытия, свои разработки, уникальные технологии они передали мне. И я здесь, с трибуны съезда даю клятву, что эти разработки будут использованы только во благо трудового народа Украины, во благо мира во всем мире“.

Отак от!

Ця шедевральна ідея була внесена і в програму кандидата:

“ВИРІШЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ПРОБЛЕМИ

Виробництво електроенергії

В Україні розпочнеться масове спорудження геліоаеробаричних теплоелектростанцій (ГАБ ТЕС). Ці електростанції використовують відтворювальні ресурси енергії вітру і сонця.

Принципом їхньої роботи є створення та управління смерчем (торнадо), коефіцієнт їх корисної дії вище 29%, що в 10-15 разів перевищує кращі закордонні зразки вітрогенераторів і електростанцій від сонячної радіації. Відпускна ціна 1 кВт/ч енергії менш ніж 1 цент, що в 5-12 разів менше, ніж в Європі і світі. Електростанції мають модульний принцип конструкцій у варіації від невеличкого чемодана до 2 МГВт. Їхня технологічність дозволяє увесь процес виготовлення вести на підприємствах України.

Заміна пального

Україна позбавиться залежності від зовнішнього постачання нафти і газу шляхом заміни пального для двигунів внутрішнього згорання на відтворювальне екологічно чисте пальне.

МАШИНОБУДУВАННЯ

Отримавши доступ на ринки збуту […], ми піднімемо машинобудування (авіа, судо, верстатобудування, виробництво сільськогосподарської техніки, електронні вироби тощо).

Решта підприємств буде завантажена виробництвом ГАБ ТЕС та новітніх двигунів внутрішнього згорання.

Ці двигуни працюватимуть на відтворювальному пальному у газоподібному чи порошковому стані.

Створення промислового виробництва комплексів новітньої енергетики забезпечить повне завантаження всього машинобудівного комплексу України, відтворення мільйонів робочих місць, повернення в Україну всіх наших співвітчизників, що виїхали у пошуках роботи.

Зовнішні ринки для експорту ГАБ ТЕС, екологічно чистого відтворювального пального і новітніх двигунів внутрішнього згорання, що працюють на ньому, – всі країни світу.

Експорт високотехнологічної, наукомісткої продукції стане домінантою в структурі експорту України і зумовить його зростання за 4 роки у 5 разів, що призведе до збільшення ВВП вдвічі“.

Ну що, впізнали автора цього шедевра?

Правильно – це легендарна Наталя Михайлівна Вітренко! 🙂

А ось що писали про ці її ГАБ ТЕС 2005-го року.

Ех, билі люді в наше врємя, нє то што нинєшнєє плємя – обіцяли так, що Данія здригалася 🙂 Цікаво, де зараз ці науковці зі своїми розробками? Ніхто не чув?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s