“Ложись, бандера”. У якому світі живуть Аваков і МВС (ОНОВЛЕНЕ)

А хочете я розкажу вам про головний підсумок сьогоднішньої історії із С14 та “Беркутом” (як би він зараз не називався)?

А я розкажу.

Так от. Головне тут зовсім не те, що Аваков чітко окреслив, за кого він буде топити на виборах і як він буде це робити. Ні, це питання в принципі другорядне.

Головне у цій історії ось це відео. Точніше, навіть аудіо – бо тут важливий звук, а не зображення.

Це аудіо означає одну дуже просту річ. На нашій території продовжують існувати дві паралельні реальності – реальність України і реальність УРСР. Реальність незалежної держави і реальність московитської колонії.

Бо цілком очевидно – я навіть не хочу пояснювати, аби не виглядати “кепом” – що  незалежній державі Україна “бандера” ніколи в житті не стало б лайкою і образою. Ну от просто за визначенням. А якщо ми чуємо отакі от замшілі совкові рудименти – це означає ні що інше, як те, що тут досі існує простір, в якому люди живуть в УРСР. От ці конкретні люди, розумієте. Причому це риторика навіть не КДБ, а НКВС, щоб ви розуміли усю глибину цього занурення.

І, в принципі, чого можна було очікувати від цього простору – який називається МВС чи там поліція, – якщо його ніколи, навіть після Революції Гідності, не очолювали люди, які асоціюють себе із Україною. От і все пояснення того, чому.

В незалежній державі Україна ці люди, які дозволили б собі таке – вони уже завтра, тобто сьогодні не мали б працювати не те що в МВС, а взагалі в державних структурах. Я думаю, це теж не треба пояснювати.

Я поліз на фейсбук-сторінки очільників МВС – міністра Авакова, керівника Нацполіції Князєва і того-хто-не-має-відношення-але-постійно-триндить, більше відомого як народний депутат Антон Геращенко. У Авакова на сторінці про сьогоднішню подію нічого немає. Ось пости Князєва і Геращенка.

кнкн2

Ви бачите тут хоч щось про ту фразу? Пояснення, вибачення? Ні. І не побачите. Бо у світі,  якому живуть ці люди – це абсолютно нормальне явище. Це абсолютно звична риторика. Вони її впитали з молоком матері. І живуть у світі, де вона – це стандартна модель ставлення до України. Справжньої України, а не “України нашої Радянської”.

У їхньому світі “бандера” – це досі лайка. Бо вони досі живуть в УРСР. Як і, очевидно, відомство, яке вони очолюють.

УПД. Цікавий коментар речника МВС – колишнього журналіста – Артема Шевченка.

обм

Бачте, обмовка 🙂 Нічого страшного, ага.

УПД2. А ось пост Шевченка.

один

В принципі, я навіть готовий погодитися. Але!

Вам не здається, що, за такою логікою, від фрази “ложись бандера” до московитських танків у Києві і Малоросійського федерального округу Російської Федерації – один крок?

УПД3. Є реакція головного київського поліцейського.

4323

Що ж, для початку – непогано. Але лише “для початку”.

УПД4. Князєв цікавий пост написав.

бан

5 thoughts on ““Ложись, бандера”. У якому світі живуть Аваков і МВС (ОНОВЛЕНЕ)

   1. Із захопленими територіями – це некоректно оцінювати. Там стаханівськими темпами відновлюється совок у найгірших його виявах.

    А без окупованих територій – України все-таки більше. Можливо, навіть 60 на 40.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s