Вершина популізму. Бойко і Рабінович хочуть списати лохторату усі борги

Да-а-а, такий популістичний треш важко буде перебити навіть матері українського популізму.

Для початку – ось вам шапка законопроекту.

підорги

Прочитали назву проекту?

А тепер детальніше.

**********************************************************************************

ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року»

Цей Закон визначає комплекс організаційно-економічних заходів, спрямованих на списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року. Закон направлений на відновлення – соціальної справедливості в Україні.

Стаття 1. Сфера дії Закону

Дія цього Закону поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їхніх форм власності, що відповідно до діючого законодавства здійснюють постачання природного газу для потреб побутових споживачів, централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, постачання електричної енергії для кожного класу споживачів, а також на Національну акціонерну компанію «Нафтогаз України» та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Учасники процедури списання заборгованості – населення (споживачі комунальних послуг), підприємства та організації, включені до реєстру, постачальники природного газу та/або теплової та електричної енергії, оптовий постачальник природного газу, теплової та електричної енергії, розпорядники коштів державного та місцевих бюджетів, органи, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Стаття 2. Списання заборгованості

  1. На умовах, визначених цим Законом, підлягають списанню:

1) Заборгованість населення за природний газ перед постачальниками природного газу для потреб побутових споживачів, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року.

2) Заборгованість населення за централізоване опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, станом на 1 січня 2019 року.

3) Заборгованість населення за  постачання електричної енергії для кожного класу споживачів перед відповідними постачальниками послуг, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року.

  1. Списання заборгованості відповідно до цього Закону здійснюється у Порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
  2. Списання заборгованості населення перед відповідними суб’єктами господарювання, що здійснюють постачання природного газу для потреб побутових споживачів, а також централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється шляхом взаємозаліку за спожитий природний газ перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України».
  3. Списання заборгованості населення за спожиту електроенергію здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

Стаття 3. Прикінцеві положення

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування та діє впродовж 90 календарних днів.
  2. Кабінету Міністрів України у двотижневий термін з дня набрання чинності цього Закону затвердити Порядок, що визначає механізм списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року.
  3. Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вжити заходів до безумовного виконання суб’єктами господарювання, що здійснюють постачання населенню природного газу, централізованого опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії та є учасниками процедури списання заборгованості, вимог цього Закону.

**********************************************************************************

Ну як? Оцінили масштаб популізму?

Що ж, для того, аби перебити таку ставку, треба уже обіцяти гроші за просто так. Або розділити золотовалютні резерви країни між усіма громадянами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s