День Ляшка

5 лютого став просто феєрією Радикальної партії. Цікаво, чи принесе це Ляшку і його посіпакам користь на виборах?

Радикали стали справжніми героями дня. Чи то пак “героями”…

Спочатку заблокували трибуну Ради – мовляв, понизьте ціну на газ для населення удвічі. Цілком очевидно, що подібний перфоманс розрахований на дуже тупих, дуже обмежених і відверто дурних людей, які не розуміють елементарних речей, зокрема, в царині економіки. Тобто десь на половину населення України.

Але тут є і друга сторона питання. Справа в тому, що на цьому тижні Рада збирається остаточно голосувати закріплення курсу на ЄС і НАТО в Конституції. Як ви розумієте, після такого закріплення скасувати його буде неможливо. Не формально, а фактично – бо ніколи в житті, навіть в Україні з кримняшами і донбасоїдами на виборчих дільницях, в Раді не знайдеться 300 голосів за це скасування. Навіть у найкращі для умовно біло-блакитної частини України 300 голосів не знаходилося для таких радикальних рішень – наприклад, другу державну так ніхто і не ввів, як би різні януковичі не обіцяли.

Тож питання – чи не грають ляшки у гру Ахметова чи/або Кремля у цьому питанні?

Далі нардеп Мосійчук, якого чомусь досі не посадили (чому – це питання до відповідних силових структур та судової системи), хизується бомажкою із Окружного адмінсуду, який заборонив Уляні Супрун тимчасово виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Думаю, не варто говорити про те, що чи не найуспішнішою реформою в постмайданній Україні є якраз реформа системи охорони здоров’я, головною рушійною силою якої є Супрун. І про те, скільки людей у фармацевтичній мафії точить зуб на Уляну, теж не варто говорити. І кому на користь буде ця заборона (особливо остаточна, теж).

Але разом з тим знову треба зазначити, що для дуже тупих, дуже обмежених і відверто дурних людей, які не розуміють елементарних речей або просто жили із корупційних схем в системі МОЗ, Супрун – це дійсно зло. А таких у нас, може, не півкраїни, але багато. Тому і тут тих, хто радітиме, буде багато.

І тут варто зазначити, що навіть за останніми соцопитуваннями, довіра до яких не дуже велика – Ляшко програє собі зразка 2014-го майже удвічі: 4,4% проти 8,32%.  Займаючи шосте місце проти третього 5 років тому. Букмекери, до речі, підтверджують таке низьке місце головного радикала.

Так, може, в тому й головна проблема, що Ляшко пролітає над виборами – можливо, і над парламентськими – як фанера над “Запоріжсталлю”? І через це влаштовує подібні перфоманси, намагаючись повернути собі ті показники 5-річної давнини? Заодно виконуючи і додаткові чужі забаганки за гроші – гальмує внесення змін до Конституції, розганяє ідіотську тему зниження ціни на газ, топить Супрун…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s