Запорізька антинаркотична революція. Хто винен?

В центрі Запоріжжя, прямо біля “МакДональдса”, активісти палили наркотики, які продавалися, абсолютно відкрито, в одній із аптек.

Ось відео – зі стріма на Фейсбуці. Ось іще одне відео.

А ось відео, датоване серединою грудня.

А на початку січня в Запоріжжі побили активіста Сергія Мазуренка. Чому? Ось така версія – “Мазуренко разом з соратниками моніторив і припиняв продаж в запорізьких аптеках наркотичних препаратів без рецепта і перевірки віку“.

Ось така історія.

А тепер я вам розкажу свою історію. 2018 року моя дружина ходила вагітна. І через недостатність певного гормону в організмі їй майже усю вагітність доводилося компенсувати його певними лікарськими препаратами. (Ненаркотичними, якщо ви про це.) Оскільки препарат доводилося купувати постійно, більше ніж півроку – то логічно постало питання пошуку аптеки із найменшим прайсом, аби хоч якось зменшити удар по сімейному бюджету.

Така аптека була знайдена, он вона, на картинці із Гугл-мап. Дружина навідувалася туди десь раз на тиждень, в один і той самий часовий проміжок. І вже на третій чи четвертий раз вона мені розказувала – слухай, якась дивна аптека, одні і ті самі типажі (а то й просто одні й ті самі люди), характерної зовнішньості, купують то якісь препарати підозрілі (моя дружина від наркотичної теми дуже далека, так) чи шприци.

Одного разу за ліками поїхав я. Дійсно, прямо з відкриттям аптеки там виявилися кілька покупців однакового типажа – плюс-мінус молоді чоловіки рабочє-крєстьянской зовнішності, купували всі одне й те ж (кодетерп, здається). Я навіть за одним прослідкував. Він тут же сів у маршрутку і поїхав на інший берег Дніпра.

Це все я розповів до того, щоб показати, що аптека ця не дуже й шифрувалася із своєю наркоманською ЦА. І навіть звичайні люди, які знають по наркоманській темі мінімум – в принципі, досить легко це могли вирахувати. І вираховували.

Там, на одному з фейсбучних відео стрімер говорить, мовляв, поліція відмахувалася, що не знала про цю точку. Не знаю, правда це чи ні (про відмахування). Але ви самі подумайте – чи може в центрі міста (це центральне перехрестя, через дорогу там “МакДональдс”) працювати аптека, яка фактично відкрито торгує наркотиками, без “кришування”?

От і вся відповідь на питання.

P.S. Можна, звісно, почекати на реакція місцевого керівництва Нацполіції – а раптом когось із своїх підлеглих у цій справі закриють 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s