Не робіть із Зеленського Ляшка-2!

Люди, ви своїми руками творите чергового кумира для лохтората. А за кілька років будете плакатися над цим. Забувши, що ви, саме ви доклалися до створення цього проекту.

Вчора фейсбук натурально збожеволів, обговорюючи інтерв’ю Зеленського Гордону. Всерйоз обсмоктувалися ті чи інші фрази, “а чи правду він сказав про пропозицію Януковича” і таке інше. Ось, наприклад, Денис Казанський здоровенний пост накатав (він не весь на скріні, я просто для прикладу):

уа222

На моє зауваження, що “З ума всі посходили. Який к бісу “Зеленський-політик”? Перестаньте брєдіть, люди! Всерйоз обговорюють інтерв’ю клоуна… Просто піздєц” – Денис відповів, що “колись так казали про Ляшка”. І він абсолютно правий. Ляшко так само на порожньому місці став політиком, набрав купу голосів на президентських виборах і провів фракцію в Раду, де успішно заробляє бабло і у олігархів і у влади. Так що тут Денис правий. Але!

Штука в тому, що саме такі ЛСД (лідери суспільних думок) разом із ЗМІ зробили із цього нуля Ляшка – значиму персону. Пам’ятаєте, як 2014-го Україна обговорювала “допити сепарів” у виконанні Ляшка? Це потім виявиться, що всі ці допити – постанова, і що Ляшко в Маріуполі якщо й бував, то на літаку Ахметова туди літав. А тоді, завдяки тому, що лідери думок всерйоз обговорювали цю ляльку, яку виставили на вибори, вона, ця лялька, і стала реальним політиком.

Така сама участь, любі маї, чекає і Зеленського. Ви своїми руками ліпите з нього політика. Бо люди, які вас читають і прислухаються до ваших слів – вони бачать, що ви всерйоз сприймаєте цей проєкт. І будуть сприймати його так само. Цей “політик” буде на вашій совісті. І потім не віднєкуйтесь. Ви теж будете винні у тому, що це чучало натворить.

Я взагалі не бачу, ЩО  тут можна обговорювати. Що таке політичний проект “Зеленський”? Ніщо. Нуль. За ним є якась серйозна політична сила? Ні. Немає. У нього взагалі ніякої політичної сили немає. Ніякої. І команди ніякої немає. Ви коли голосуєте на виборах президента – ви маєте розуміти, що приходить не одна людина, а ціла команда. Хто прийде із Зеленським, ви знаєте? Бачите? Ні. Ви розумієте, хто буде оплачувати кампанію Зеленського? На чиї гроші він буде мелькати по ТБ і на білбордах? Вам це нецікаво? Ну ок. Добре, якщо це тільки Коломойський. (Хоча – що тут доброго після усіх тих нападок на державу з боку Бєні, які ми уже бачили і ще побачимо.) А якщо ні?

Потім. Ця повністю брехлива фраза про те, що Янукович йому начебто там якісь божевільні гроші пропонував, як продюсеру телеканала, за прихильність і співпрацю. Лю-ди! Ви взагалі розумієте, як вас киданули через хуй? На тому рівні, по який розповідав Зеленський, персона генпродюсера значить рівно стільки ж, скільки й прибиральниці. На тому рівні все обговорюють ВЛАСНИКИ бізнесів, а не топ-менеджери. Топ-менеджери для власників – ніхто, таке саме порожнє місце, як і Зеленський-політик. Ви, перш ніж обговорювати цю стомільйонну брехню, подумайте – навіщо Януковичу домовлятися із найманим працівником, якщо є власник телеканалу, який і визначає політику свого ресурсу?

Далі. Інтерв’ю Гордону. Ви взагалі ці інтерв’ю гордонівські бачили? Подивіться пару штук. Бажано з контроверсійними. Так от – ви там не знайдете ЖОДНОГО гострого запитання. Суть роботи Гордона в тому, щоб дати (можливо, продати) тому чи іншому персонажу місце в ефірі з рівнем комфорту 100%. Навіть не 99, а 100. Це Алєксандр Шилов української тележурналістики – все красиве, прилизане, парадне, все шик-блєск-красота. От подумайте – ЩО можна було почути в такому форматі? Тільки те, що заранше обговорилося, домовилося, де всі навіть мінімально гострі кути стерті напильником і зашкурені. Навіщо вам цей тричі відфільтрований “продукт”?

Зеленський стане політиком тому, що ви – допускаєте таку можливість. І реагуєте на його появу на екрані не сарказмом чи ще краще ігнором – а серйозним обговоренням. Ви власними руками вводите його в політику, показуючи усім тупішим за вас, усім, хто на вас орієнтується, що Зеленського-політика цілком можна обговорювати і сприймати у такій ролі. Точно так же, як кілька років тому це відбулося із Ляшком.

То вам що, мало одного “Остапа Бендера від політики”? Мало цих радикальних рогів і копит? Ще треба?

Тоді не дивуйтеся, що люди їдуть з країни не тільки ЗА (за більшими грошима), а й ВІД. Від отакої от клоунади, якій ви потакаєте і яку ви розганяєте.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s