Як українські ЗМІ перестали відрізнятися від ворожих

Те, про що ми так довго говорили – сталося.

У своїй ненависті до чинної влади українські ЗМІ не помітили, як перейшли межу – і перестали відрізнятися від московитських і сепарських. Ось ця історія, яка стала ідеальним маркером.

Для початку – факт. Тобто висловлювання католікоса всіх вірменів Гарегіна ІІ про українську автокефалію.

п4е45

Саме це висловлювання розтиражували українські ЗМІ. Ось так розтиражували.

ккп4344ке34е

Як бачите, купа українських видань – Лівий берег, УНІАН, Факти, Цензор – інтерпретували ці слова Гарегіна як відмову у визнанні майбутньої автокефалії. На їх фоні несподівано адекватною виглядає позиція видання “Гордон” – яке не тільки обійшлося без маніпулятивної зрадофільської риторики в заголовках, але й оперативно дало коментар речника УПЦ КП Євстратія (Зорі). Фантастика, правда?

Залишимо у спокої той факт, що Вірменська апостольська церква не має ніякого відношення до світового православ’я, тому будь-які коментарі пана католікоса нічого не варті. Але ви ще раз прочитайте його коментар. Ви реально бачите там “невизнання надання автокефалії”? А якщо я отак виділю сказані ним слова?

п4е451

Чи не схоже це на наїзд якраз на УПЦ МП і через них на РПЦ, які якраз і виступають проти “об’єднавчого собору”, тобто займаються “розділенням, розчленуванням церкви”?

Але українські ЗМІ в основній своїй масі побігли ґвалтувати козу…

І ще один символічний, але дуже показовий момент. Ось ще один скрін, у якому випадково опинилися поруч ЗМІ, яке належить великому патріоту України, галичанину і віруючій людині – і чисто сепарський сайт.

ауа2323

Ви бачите різницю між заголовками “Телеканалу новин 24” і “Русской вєсной”?

І я не бачу.

От це саме те, про що не раз було говорено. У ненависті до чинної влади велика частина українських ЗМІ і не помітила, як опинилася уже не просто у відвертій опозиції – а банально з того боку лінії фронту, в одному окопі із ворогами України.

А висновки ви робіть самостійно.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s