“Петушьё бандерлоговское”. І цьому не забудьте поспівчувати

Ви думали, сторінка Ігоря Вострікова – це адський ад? Ну-у-у, друзі мої, то звичайний московит, який порадів анексії Криму та й забув про нього. А я знайшов ще адовішого персонажа, персонажа ідейного, який, скоріш за все, згорів разом  із сином в тій кемеровській пожежі – і якому нам теж пропонується співчувати, бо ми ж люди.

Отже, скріни із сторінки у ВК. Зауважу, що я скрінив лише те, що стосувалося України – а там ще й про світ дофіга і трошки. Плюс я не скрінив перепости новин з Лайфньюза, а там їх вистачає. Якщо хочете – перевірте самі, у кого є Опера або Тор.

Погнали, прямо з березня 2014-го!Все інше – а там, я ж кажу, ціла купа – я скрінити не став. Хіба що оці два пости. Не перепости, а власноруч написані персонажем.

Отак. І при цьому – несподівано – який гуманізм!

 

One thought on ““Петушьё бандерлоговское”. І цьому не забудьте поспівчувати

  1. Знаешь, “вмыленко”, а ты ведь типичный москаль. Столько не нетерпимости, нетолерантности, невежества. Я как только твою первую статейку прочел (минит 20 назад, случайно сюда забрел искал инфу об имбицилке савченко), сразу вдуплил, что ты где-то на юго-востоке живешь. Фашист ты, причем русского дремучего разлива, хоть и закосил под западноукраинского националиста. Не тянешь ты, ценности у тя не те. Поверь, во Львове разве только последние отморозки не посочувствуют мужику, потерявшему всю семью

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s