Проект “РУФ”. День 7 (28)

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. “Йде прогнозована розправа з неугодними – тими, хто посмів засумніватися у вищій мудрості керівництва федерації.

Інша річ – ФФУ і її президент. Тут непогрішність тотальна, і ми покликані крокувати від перемоги до перемоги. Тому що якщо правильно подати поразку і проголосувати за це, вона легко перетворюється на перемогу”.

Як думаєте, про кого це Артем Франков? Про часи Григорія Суркіса і його авторитарне правління Федерацією? Ні, це він про Андрія Павелка. Але як схоже, правда? 🙂

До речі, Франкова разом з Бандурком і Кочетовим тимчасово викинули із Виконкому ФФУ – до 24 травня.

Як вже писалося у РУФ – це не більше, ніж внутрішньовидова боротьба. Просто раніше Франков і Ко були на боці “вищої мудрості керівництва федерації” та “тотального непогрішимих ФФУ і її президента”. Тому тоді й “не помічалося” подібних речей. А зараз, бачте, на хвоста наступили – тож саме час кричати про те, який беспрєдєл відбувається в Домі футболу.

2. До речі, про беспрєдєл. ФФУ призупинила діяльність трьох регіональних федерацій – Київської, Одеської і Полтавської.

Все за традиційним рейдерським планом. Спочатку створюються паралельні структури, підконтрольні Павелку і Ко, потім офіційні структури під будь-яким приводом викидаються на мороз – а самозванці стають офіційними. Пам’ятаєте, так же і з “Динамо” в 1993-му було. Так що тут Павелко нічим від Суркіса і не відрізняється. Все, як доктор Гриша прописав.

Ну, а ці нові регіональні федерації будуть чітко і сумлінно виконувати свої функції. Ні, не в плані розвитку футболу, не смішіть.

3. В Кам’янському створюють свою “Сталь”, з блек-джеком і можливою підтримкою місцевої влади. А для початку клуб “буде фінансуватися винятково за рахунок кам’янських уболівальників2.

Дякую, посміявся. Ну а що, я не в Кам’янському живу, це не мої гроші місцева влада буде на футбол витрачати.

4. І ще про ФФУ. Колишній пахан ПФЛ Мілетій Бальчос повідомляє нам: ” Вчора 27 лютого в Житомирі відбулося засідання виконкому Житомирської обласної федерації футболу.

Глава федерації Руслан Павлюк вніс на розгляд питання про внесення пропозиції виконкому ФФУ щодо подання до УЄФА кандидатури президента ФФУ Андрія Павелко на посаду віце-президента УЄФА в зв’язку з закінченням терміну роботи на цій посаді Григорія Суркіса.

Також розглянуто питання про винесення недовіри виконкомом ФФУ першому віце-президенту ФФУ Олександра Бандурка, віце-президенту ФФУ Ігорю Кочетову і члену виконкому ФФУ Артему Франкову з припиненням їх повноважень на займаних посадах в зв’язку з нанесенням шкоди своєю участю в якості свідків «Динамо» під час розгляду”.

Треба якось коментувати цей махровий, убогий і тупорилий совок? Дякую.

5. Виявляється, кіровоградське обласне дербі було перенесене тому, що на стадіоні “Зірка” не увімкнули підігрів і не накрили поле плівкою. Тренер “Олександрії” Шаран повідомив, що їм сказали так – накривати і не збиралися, краще, коли сніг просто так лежить.

Виявляється-2, в УПЛ в курсі, як в Кропивницькому готують поле до перших матчів року. Ну що ж, хай готують. Мабуть, їм можна. Павелка, очевидно, добре підтримують.

Bonus-track: “Карпати” і Гудима. Це просто прекрасна історія. Дивіться. З “Карпат” уже зняли 6 очок, можливо, знімуть іще. Смалійчук погрожує зникнення “Карпат” з футбольної мапи України, якщо клуб вилетить з УПЛ. І все це знаєте чому? Бо Димінському впадлу заплатити гравцю Гудимі 70 тисяч доларів за контраком.

Чудова історія. Практично еталонна. Угробити клуб через дурнувату упертість і копійчані за мірками клубів УПЛ гроші. Це ж справжній РУФ! 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s