Що скаже пані Сироїд?

Пам’ятаєте історію 15 березня 2017 року? А я вам нагадаю.

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд вирішила, що прибуття військових в зал парламенту є захопленням, тому прийняла рішення закрити ранкове засідання Ради. Про це вона розповіла журналістам в кулуарах парламенту.

За її словами, її налякали люди у військовій формі, що увійшли в зал засідань.

“Коли я веду засідання і бачу, що з дверей ложі уряду заходять люди у військовій формі і йдуть до трибуни, я вирішила, що це захоплення залу парламентських засідань і парламентської трибуни. Я змушена була закрити пленарне засідання”, – сказала Сироїд”.

Згадали. А тепер читаємо, що сьогодні сказав член фракції “Самопоміч” Семен Семенченко (справжнє ім’я – Костянтин Гришин) на Міхомайдані.

“Вони прекрасно розуміють – і військові, і Нацгвардія, і поліція, що вони тут стоять доти, поки не вийдуть сотні тисяч людей. Коли ці люди вийдуть, особисто я, як народний депутат України, буду голосувати за відставку Порошенка”, – заявив він.

Нардеп зазначив, що депутати, у яких “залишилися совість і честь”, підтримають відставку президента в парламенті.

“Інші зроблять це, тому що Верховну Раду в законний конституційний спосіб візьмуть під охорону ветерани, і сотні тисяч людей візьмуть її під контроль від олігархів. І я зараз вам кажу абсолютно правову процедуру, тому що тоді, коли органи влади не виконують обов’язків щодо захисту країни, узяти в руки цю владу – обов’язок і право всього українського народу. І ми це зробимо”, – наголосив Семенченко”.

То що скаже пані Сироїд і партія/фракція “Самопоміч”?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s