Син Порошенка і ФСБ. Марині Анатоліївні призадуматись!

Внєзапнє вилізла цікава бомажка про Петра нашого Олексійовича. Чи не бомажка, а фальшивка, хто його знає. Бомажка, значить, отака.

ZBkTzTt5d0fV1cYWuDrhgddHL5Y5THPlmHhjMP0F

Це, значить, заборонили тодішньому (хто він там був? депутат?) в’їзд до Московії – і от він писав таку заяву. Там ще про “обіщаюся не робить нічо протиправного”, в общем, чуть лі не стукач наш майбутній гарант-то. Але цікаве не це. А те, що я виділив червоним.

Відкриваємо найчесніше і найточніше видання на планеті Земля – це, звісно, Life.ru – і читаємо:

порош

Як бачимо, “женой” вона стала через 6 років після тієї бомажки. А на момент 3 лютого 2007-го вона ще взагалі в Пітері навчалася і незнайома була із “сином Порошенка”.

Ну ок, допустимо, що вона отримала бакалярський диплом (я, правда, не знаю, чи воно таке є у Московії, але нехай буде, шо є) – 2006-го року. І того ж року вступила в цю міжнародну школу у Франції.

Але навіть якщо вони там десь восени 2006-го познайомилися – то уже в лютому 2007-го розказувать, що “регулярно відвідую батьків жони сина”? Екій ви бистрий, Петре Олексійовичу 🙂

Або у мене є інша версія. Значить, цей син Порошенка – не найстарший! І отут Марині Анатоліївні, нашій першій леді, варто було б провести своє розслідування. А то ще об’явиться, на спадщину подасть. Та і взагалі – непонятно, до яких там родітєлів жени сина Петро Олексійович літали. Може, там якась коханка завелася. Воно, бачте, в Пітері українцям по шарам лупить так, шо мама ні гарюй – Толя Тимощук (пам’ятаєте такого?) теж у Санкт-Пітербурхі від дружини і діточок у московитську гречку скочив…

Мутна, одним словом, історія, ой мутна!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s