Син Порошенка і ФСБ. Марині Анатоліївні призадуматись!

Внєзапнє вилізла цікава бомажка про Петра нашого Олексійовича. Чи не бомажка, а фальшивка, хто його знає. Бомажка, значить, отака.

ZBkTzTt5d0fV1cYWuDrhgddHL5Y5THPlmHhjMP0F

Це, значить, заборонили тодішньому (хто він там був? депутат?) в’їзд до Московії – і от він писав таку заяву. Там ще про “обіщаюся не робить нічо протиправного”, в общем, чуть лі не стукач наш майбутній гарант-то. Але цікаве не це. А те, що я виділив червоним.

Відкриваємо найчесніше і найточніше видання на планеті Земля – це, звісно, Life.ru – і читаємо:

порош

Як бачимо, “женой” вона стала через 6 років після тієї бомажки. А на момент 3 лютого 2007-го вона ще взагалі в Пітері навчалася і незнайома була із “сином Порошенка”.

Ну ок, допустимо, що вона отримала бакалярський диплом (я, правда, не знаю, чи воно таке є у Московії, але нехай буде, шо є) – 2006-го року. І того ж року вступила в цю міжнародну школу у Франції.

Але навіть якщо вони там десь восени 2006-го познайомилися – то уже в лютому 2007-го розказувать, що “регулярно відвідую батьків жони сина”? Екій ви бистрий, Петре Олексійовичу 🙂

Або у мене є інша версія. Значить, цей син Порошенка – не найстарший! І отут Марині Анатоліївні, нашій першій леді, варто було б провести своє розслідування. А то ще об’явиться, на спадщину подасть. Та і взагалі – непонятно, до яких там родітєлів жени сина Петро Олексійович літали. Може, там якась коханка завелася. Воно, бачте, в Пітері українцям по шарам лупить так, шо мама ні гарюй – Толя Тимощук (пам’ятаєте такого?) теж у Санкт-Пітербурхі від дружини і діточок у московитську гречку скочив…

Мутна, одним словом, історія, ой мутна!

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s