Як Ахметов розбагатів при Порошенку

Читаю у стрічці про те, що Рінат Ахметов кудись там піднявся в рейтинг “Блумберга” і все таке (із натяками на те, що, бачте, як чинна влада на нього працює). А я ж цей рейтинг буквально вчора у руках тримав – на відміну від більшості. Ну і от вирішив з вами поділитися.

Значить, осьо сторінка Ахметова в рейтингу.

А ось графік за останні 5,5 років. Дату я виділив спеціально – 7 червня 2014 року відбулася інавгурація чинного президента. Ну от і давайте подивимося, що сталося із статками Ахметова за правління Порошенка.

ахметов

4 thoughts on “Як Ахметов розбагатів при Порошенку

 1. Отож. Піднятися в таких рейтингах можна навіть втративши статки, головне, щоь сусіди у списку втратили більше 😉

  Подобається

   1. Судячи з перманентного рівня зради в коментарях до подібних новин, не всі можуть або хочуть збагнути такі елементарні речі 🙂

    Подобається

 2. “В рейтинг самых богатых людей мира по версии журнала Forbes в 2017 году вошли шесть украинских миллиардеров, сообщается на сайте журнала.
  Первое место среди граждан Украины, но 359-ым в общем списке занимает Ринат Ахметов, чье состояние журнал оценил в 4,6 миллиардов долларов. В прошлом году его состояние оценили в 2,3 миллиарда долларов.”

  ” як працює державна машина для інтересів олігарха А.
  5.12 реєструють законопроект, 6.12 він проходить комітет, 7.12 голосується у залі, 10.12 його підписує президент, 23.12 Президент призначає тимчасових членів НКРЕКП.
  28.12 вони дають олігарху А. додаткових 10 млрд грн (в т.ч. піднявши тарифи для університетів), 29.12 – ще 1,3 млрд грн, а 9 січня ще 1,5 млрд грн. Всі платежі зовсім необов’язкові – олігарх А. і так у шоколаді.” – это декабрь 2017- начало года.

  Облигации ДТЭК Рината Ахметова в мае показали 40% рост котировок после того, как Нацкомиссия по регулированию рынка электроэнергии и коммунальных услуг повысила на 15-20% тарифы на электроэнергию, производимую ДТЭК и другими теплоэлектростанциями. – это за 2016 г.https://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/06/1/594662/

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s