Чому Зеленський не зрадник, а сволочь, що іще гірше

Істерія Вови Зеленського щодо можливої заборони “Сватів” викликала бурхливу реакцію. Реакція ця нецікава насправді, бо єдине, що грає роль – це слова самого Зеленського. А вони означають те, що Зеленський не зрадник і русофіл, а значно гірше.

Так-так, значно гірше. Бо він – сволочь. Звичайна продажна сволочь. Бо якби він був зрадником, тобто якби він був ідейний фанатом русского міра, русофілом, совкодрочером ітд – це одне. Це було б погано – для нас, але це було б зрозуміло і навіть до певної міри поважалося б. Моя викладачка – на всю голову ударена русофілка і українофобка, але вона іменно шо ідейна, і вона взяла і виїхала в Челябінськ чи кудись там. Тобто вона сподівує те, що проповідує – і нехай я це не приймаю і не прийму, але принаймні чіткість і нелицемірність її позиції викликає певну повагу.

Зеленський же – зовсім інша історія. Це такий типовий приклад хохла, який завжди хоче заробити більше бабла, а заробити його в колоніальних умовах можна лише одним способом, інтеграцією в “русскій мір”. Причому так було завжди. Батурин хто зрадив? Та такі самі Зеленські, які хотіли заробить. Ну от вони так заробляли, а Зеленський так. І він, що найважливіше, не бачить нічого такого у своїй позиції. Бо він ПРОСТО ЗАРОБЛЯЄ ГРОШІ.

Але штука в тому, що у випадку з Московією не можна просто заробляти гроші. Московські гроші – це завжди, навіть у найліберальніші в їхній кривавій історії 90-і роки минулого століття – це завжди гроші під контролем держави. Тому, заробляючи гроші, ти все одно працюєш на державу. І Зеленський теж працював на їхню державу – віддавши Крим Росії в четвертому сезоні “Сватів” (якщо ви не бачили – там дія відбувається в Криму, але це не український Крим, там реалії не українські, аж до посад і такого іншого), або роблячи із Кончі-Заспи, чи де він там знімав свої Кучугури, частиною Росії.

Працював, що найстрашніше в цій історії, не з якихось ідейних міркувань – а просто за гроші. Як було у всі часи, починаючи з 1654-го року. На цьому і базується вся трагедія України і українців – що її, їх частина продає себе, продає Україну і т. ін. просто за гроші, а не з якихось українофобських міркувань. Я вам навіть більше скажу – ті, хто в Харкові створили УНРР (яка пізніше переродилася в УСРР), вони далеко не всі були українофобами. Вони просто “заробляли”, владні повноваження, наприклад. Як деякі нинішні парламентарі і позапарламентські сили – які готові на будь-яку співпрацю (як Директорія з Леніним) з Московією заради не ідеї, а своїх шкурних інтересів. В цьому плані між Зеленським та якоюсь Тимошенко немає абсолютно ніякої різниці.

Саме тому – а народ дивується – Зеленський і мовчав, коли забороняли інші фільми. Бо його ідея не гребе. Його гребе власна кишеня. А ці чужі фільми його кишеню не торкали ні разу. А “Свати” – це удар по його кишені. От і все.

Що робити? Дуже просто – не звертати увагу на зеленських. Тобто взагалі – роблячи ті чи інші кроки, не звертати увагу на них і їх проблеми. Внаслідок заборони московитського кіно зеленські втратять гроші? Їх проблеми. Їм ніхто не забороняє заробляти гроші. Зроби проект в Україні про Україну для України – як “Слуга народу”, наприклад. Цей фільм ніхто не забороняв. І не заборонить. А “Свати” – це інше. І ми це повинні чітко розуміти. І держава, її механізми – теж. А зеленським можна не розуміти, так – вони все одно розуміють лише власну вигоду. Навіть ціною України.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s