“Пушкин в моем возрасте… – Уже умер!”

Порошенку – 52. Ким він є зараз, в цей день – ми знаємо. А ким були в такому ж віці його папєрєднікі?

Леонід Кравчук – 10 січня 1986-го. Завідувач відділом агітації і пропаганди ЦК КПУ. Серйозна посада, але навіть в республіці не в перших рядах партійних бонз.

Леонід Кучма – 9 серпня 1990-го. Гендиректор ВО “Південмаш” і майже три місяці як депутат ВР УРСР. Але про велику політику на той момент навряд чи думає.

Віктор Ющенко – 23 лютого 2006-го. Президент України, який щойно, півтора місяці як втратив “кучмівські” повноваження, “переїхавши” разом з усіма нами в парламентсько-президентську республіку. Правда, поки що із своїм прем’єром. До початку політичного падіння – місяць. Але з тодішнім президентом США (теж республіканцем), як і Порошенко, уже зустрічався.

Віктор Янукович – 9 липня 2002-го. Один із тіньових героїв виборів-2002, але ще навіть не кандидат в прем’єри. Тоді, в липні 2002-го, в кулуарах обговорювалось питання посади віце-президента, яку начебто обіцяли Віктору – але іншому, Ющенку. Час Януковича, на той момент просто губернатора Донеччини, настане пізніше, в кінці осені.

Олександр Турчинов – 31 травня 2016-го. Єдиний, хто уже пережив період керування країною. Працював секретарем Ради нацбезпеки та оборони, за 2014-й рік заробив прізвисько Кривавий Пастор.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s