Що таке, коли країна живе футболом

Оскільки мене, як я вже сказав, нині цікавить футбол лише дитячий, то я буду вас ним діставати. Діставати інфу – і діставати нею вас. Ну ось наприклад.

Це такий дитячий Суперкубок. В США. В країні, яка отримала нинішню професійну лігу 1996-го року – а зараз відвідуваність матчів якої майже зрівнялася з Італією!

Ось анос турніру 2018-го року. Так-так, 2018-го. Вже відомі дати, місце проведення.

Ось формат Суперкубку і всі-всі расклади.

А це попередній турнір. Огляд першого дня.

Фінального.

Зацініть якість відео, якість організації.

Ну, а це фінальний матч.

P.S. А це вам бонусом. Наступного року в MLS з’явиться новий клуб, ФК “Лос Анджелес”. Так от – він заснований ще 2014 року. 4 роки він готується до старту. Звісно, гравців-тренерів там набирають тільки зараз. Але! Дитяча академія уже працює! Ось її сторінка, прогуляйтеся, подивіться.

 

3 thoughts on “Що таке, коли країна живе футболом

  1. Та не живуть вони футбол. Просто професійно підходять до всього. Особливо у в галузі яка мала відставання від конкурентів (бейсболу, ам.футболу, хокею, баскетболу) щонайменше на 50 років. В цьому випадку більш вражають досягення збірної, яка 20 років тому увійшла з нікуди і впевнено тримається в топ 20 кращих команд світу.

    Подобається

  2. Та не живуть вони футболом. Просто професійно підходять до всього. Особливо у в галузі, яка мала відставання від конкурентів (бейсболу, ам.футболу, хокею, баскетболу) щонайменше на 50 років. В цьому випадку більш вражають досягення збірної, яка 20 років тому увійшла з нікуди і впевнено тримається в топ 20 кращих команд світу.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s