Ось кому і навіщо потрібен “День знань”

Дніпровський депутат сам не зрозумів, як промовисто він проговорився.

До сьогодні ви – навіть ті, хто живе в Дніпрі – навряд чи знали такого Сергія Суханова. Це депутат місцевого рівня. Один із сотень таких же місцевих депутатиків. Але тепер він стане знаменитим на всю Україну. Бо він чесно і відкрито – очевидно, навіть не підозрюючи про це – розповів, кому і навіщо потрібен так званий “День знань”.

dfrfqrrg

Це така його реакція на те, що в Дніпрі мер заборонив депутатам шлятися по “лінійках” (хіба якщо вони своїх дітей-внуків ведуть, як приватні особи). Бачите – яка у людини істерика.

Але істерика – то таке. Тут головне – його мимовільне зізнання. Зізнання в тому, що “1 сєнтября” існує для депутатів і директорів. Це їх свято, це вони “нормально отмєчают”, вишиковуючи дітей, як зека у в’язниці, і насираючи їм та їхнім батькам у вуха все те, що їм взагалі не потрібно.

Саме тому в цивілізованому світі ніяких “лінійок” і святкувань не існує. Мабуть, там директорам і депутатам це не потрібне.

(Я вже не кажу про отаке от пекло в одній запорізькій школі: “Репетиції свята Першого дзвоника тривають четвертий день з ранку до опівдня. За чутками, до таких ретельних приготувань вдалися через те, що сьомій школі 1 вересня очікують на візит міського голови Запоріжжя Володимира Буряка”.)

Повторю ще раз те, про що я казав. Ніяких “на усмотрєніє шкіл”. НІ-Я-КИХ. Тільки повна заборона – під страхом негайного звільнення – всіх цих совкових атрибутів. Невже міністр Гриневич не може поїхати до Європи чи США і подивитися, як у нормальних людей проходить перший день після літніх канікул? Чи їх ліньки?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s