“Лонго би плакав”. СТБ оживляє труп Ізаури

А ми ще незадоволені “Червоним”…

“Телеканал СТБ спільно з FILM.UA розпочали зйомки багатосерійної костюмованої драми «Кріпачка». Зйомки будуть продовжуватись більше року та пройдуть у найбільш мальовничих куточках України” – повідомляє нам сайт цього прекрасного телеканалу.

Що ж це за такий шедевральний серіал? А ось вам: “У серіалі «Кріпачка» розповідається історія 18-річної Катерини. Вона гарна, розумна та за велінням своєї хрещеної мами вихована як шляхетна панянка, але для всього світу Катерина – лише чужа власність, кріпосна найбагатшого поміщика у Ніжині Червинського. У боротьбі за свою свободу та право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить та мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватись від переслідувань маніяка в лякаючому світі київських борделів і знову та знову бігти від того, хто хоче отримати її більш за все на світі. Що чекає Катерину у кінці такого страшного та виснажливого шляху до свободи?”

Та це ж чистої води “Рабиня Ізаура”! Он у головних героїнь навіть одяг схожий (див. фото).

Скажете, ми як якась Бразилія? Нічого подібного. Бо в Бразилії “Рабиню Ізауру” зняли 1976-го, 2004-го вже рімейк бахнули, а зараз йдуть зйомки “пріквелу” – історії матері Ізаури.

А у нас в 2017 році тільки додумалися (!) до того, що непогано було зняти свою історію “рабині-кріпачки”. От на скільки (41 рік) ми відстаємо від Бразилії (!!!). Ну, що ж, 2020-го, думаю, СТБ піде далі – і почне революційно знімати українську версію “Богатиє тоже плачуть”. А там і “Дікая роза” не за горами. От на українську “Нову жертву” навряд чи варто розраховувати – то заскладно буде для таких майстрів кінокамери, як телеканал СТБ і присні.

Слава тобі, Боже, що я ̶н̶е̶ ̶м̶о̶с̶к̶а̶л̶ь̶  не маю телевізора.

Єхидний P.S. У когось є сумніви, якою мовою буде знятий цей, прости Господи, серіал? 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s