Україна програла війну. Зрада перемогла

Ні, історія із Максаковою і гІмном – ніяка не остання крапля, і навіть не щось таке “із ряда вон”. Але це привід поговорити про те, що Україна програла.

Програла війну Зраді. І тепер треба боротися уже не з тим, щоб Зрада не увійшла в український інфопростір – а розпочинати нову війну, щоб вигнати її звідси.

…Давайте скажемо чесно – Порошенко далеко не найгірший із українських президентів. В деяких моментах – можливо, і найкращий. Ба більше, в нинішній владі є персонажі, гірші за нього. І абсолютно точно Порошенко не відповідає за усе в країні. То звідки ж така реакція на цього конкретного персонажа?

А все дуже просто. Ця реакція інспірована іззовні. З-за порєбріка. Саме тому, що вибори виграв він, а не Тимошенко, з якою Кремлю було б значно легше домовитися. А з Порошенко – нелегко. От подумайте, проаналізуйте ситуацію за останні 3 роки – багато Україна зробила поступок Московії на дипломатичному фронті? Отож-бо й воно.

(Ліричний відступ. Чим хороша наша новітня історія – так це тим, що крізь її призму можна чітко роздивитися події днів минулих. Наприклад, нарешті побачити в Котовських, Артемах та інших – Гіві і Моторолу. Або зрадофілів у соціалістах з Директорії, які заради того, щоб взяти владу, співпрацювали з більшовицькою Росією – як, скажімо, Юлія Володимирівна.

Або пригадати Ющенка. Як його травили. Так-так, саме травили. І травили за те, що на фоні Януковича – сміх та й годі. А з Яника просто посміювалися: хі-хі, Анна Ахмєтова, га-га, увікни. А Ющенка травили. Як і Порошенка – травлять. Так от, я до чого. Тепер я більш ніж упевнений, що травля Ющенка була теж іспірована Московією. А хто там, до речі, цю травлю своєю статтею розпочав?)

Тому-то в Україну і була закинута ідея Зради. Ідея заключається в тому, щоб звинувачувати об’єкт у чому завгодно. Справедливості заради відзначу, що звинувачувати об’єкт було у чому – тому зерно Зради лягло у благодатний ґрунт. А далі все було справою техніки.

По-перше, знайти “правильних” “вкидувачів”. “Героїв”. “Патріотів”. Наприклад, таких, як відома кримчанка Богуцька. Піпл же все одно не згадає (а то й не знає), що іншого кримчанина, Балуха, за один прапор у нього в селі посадили – а Богуцька на авті з тризубом рассєкала по Окупантську і її чомусь не чіпали. Або Бутусово-Касьянови.

По-друге, проста, примітивна, але дуже дієва формула – “Мільйони мух не можуть помилятися”.

І от люди, які спочатку опираються навалі цих вкидів, ще якось скептично ставляться до чергової здачі Маріуполя, поступово перестають фільтрувати, перевіряти факти. Це як фільтр, який від завеликої кількості сміття просто забивається і перестає працювати. Так само відбулося і в Україні зі зрадою.

В кінці кінців, в частині суспільства сформувалася залізобетонна думка – все, що говориться поганого про чинну владу, а особливо про президента, це правда. Можна навіть не перевіряти. Я чому про Максакову саме згадав – тому, що навіть адекватні, розумні (розумніші мене точно) люди, критичного мислення і таке інше, просто і тупо схавали цю наживку. Навіть не тому, що її хтось авторитетний вкинув. А просто – це ж влада, вона завжди шкодить, так що навіщо перевіряти те, що “точно” правда?

І оцей момент – коли люди, які досі опиралися цій навалі, відключили фільтри (принаймні, я зараз це побачив, можливо, було і раніше) – для мене і є показником того, що війна програна. Зрада перемогла.

Що далі? Далі – нова війна. Уже не на умовному кордоні українського інфопростору, а всередині нього. Не з намаганням не пустити Зраду, а вже з бажанням вигнати її звідси, де вона вже прижилася.

Що далі в політичному смислі? Тут 2 варіанти – Ющенка і Кучми. Перший – чинна влада, зокрема, президент, особливо не смикається, програє всі вибори, до влади приходять плюс-мінус ті, хто прийшов чи майже прийшов 2010-го. Скажімо, другий тур виборів Тимошенко-Рабінович. Або Тимошенко-Порошенко з перемогою ЮВТ. Що буде далі – новітня історія України вам в поміч.

Другий – це якщо Порошенко все-таки вбухається в перемогу на наступних виборах, причому перемогу досить жорстку, ламаючи ворогів, можливо, і через коліно. Принаймні, так, як Кучма 1999-го з Морозом – приписавши його однопартійцям замах на Вітренко, влаштувавши спочатку вихід у другий тур потрібного Симоненка, а потім його розірвавши на темі “Комуняки повертаються”. Тут, в принципі, можна також використати якогось Рабіновича чи когось іншого із ригів. З одного боку, варіант непоганий, з іншого – після такої перемоги Порошенко відчує смак потенційного диктаторства, і тоді вже буде все одно на його попередні плюси.

Але головний підсумок у тому, що у всьому цьому ми з вами винні самі. Як і у тому, що 2010-го у другому турі (який і визначив ту катастрофу, яку ми маємо зараз – революцію, війну, окупацію і анексію) Янукович і Тимошенко опинилися саме тому, що ми з вами це зробили. Україна не Росія, тут не можна нагнути всіх  – 2004-й рік це чітко продемонстрував. А от кинути, надурити – запросто. Так сталося із виборами-2010. Так відбувається і зі Зрадою-2014-17.

Так що коли Тимошенко виграє вибори-2019, підпише з Путіним мирову, віддасть Крим, поверне в склад України конфедеративні ДНР і ЛНР, знайте – винні у цьому перш за все ми самі. Це не Путін виграє вибори для Тимошенко – а ми з вами. І Зрада.

3 thoughts on “Україна програла війну. Зрада перемогла

  1. як з язика зняли 🙂 думав таких людей вже не лишилось, тверезомислячих
    якби в Україні “критикували”, а не “травили” – все було б не так сумно
    Це не просто московські вкиди, а якась тотальна українська зековщина, атріцалово, тупа стадність. Навіть люди, які позакінчували університети, успішні (бізнес інноваційний мають та інше) повністю втрачають здатність притомно мислити і перетворюються на ідіотів, коли мова йде про владу, політиків.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s