Чи можна пожертвувати Україною, щоб знищити Порошенка?

Сьогоднішній, власне, навколоракетноскандальний фейсбук змусив мене задуматися над таким питанням.

“Ну ок”, – думав я, – “вони просто не люблять Порошенка”. Чи не диво. В жодній країні світу не люблять чинного президента – навіть у Франції, не кажучи вже про США.

Але коли почали з’являтися отакі пости – я перестав розуміти цих людей.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Faprystay%2Fposts%2F1561281000570004&width=500

Ні, їх логіка зрозуміла – чим гірше буде Порошенку, тим краще і веселіше буде їм. (Чому і навіщо – це питання інше, мене воно, чесно кажучи, не цікавить. Вас же не цікавитиме, з якої причини у вас в під’їзді насруть, правда? Важливий сам факт.)

Але коли заради того, щоб Порошенку стало гірше, люди готові радіти тому, що вся країна попаде під раздачу… Не  буду багатослівним, ось вам цитата з Сергія Іванова.

https://www.facebook.com/plugins/comment_embed.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fapplecrysis%2Fposts%2F1927580527455756%3Fcomment_id%3D1927584787455330%26reply_comment_id%3D1927588937454915&include_parent=false

Як вона чудово перекликається з попереднім постом.

Звісно, у цих людей є своя аргументація. Наприклад, отака:

https://www.facebook.com/plugins/comment_embed.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Faprystay%2Fposts%2F1561281000570004%3Fcomment_id%3D1561293797235391%26reply_comment_id%3D1561332003898237&include_parent=false

Знаєте, мені навіть не хочеться нагадувати нашу історію, всяких там гетьманів, Директорію і таке інше. Просто неприємно все це знову проходити. Давайте краще пригадаємо щось інше, чуже, від чого, можливо, гидко, але не боляче.

Хоча б Німеччину 1945-1946 років. Як ви думаєте, солдати радянської армії вибирали, чиїх жінок і дочок ґвалтувати – солдатів вермахту чи антифашистських партизанів? Я чомусь підозрюю, що вони навіть не цікавилися цим питання. Німкеня? Іди сюда, курва, щас ми тебе на хор пустимо!

Чи, може, репарації після Другої світової збирали лише з колишніх членів NSDAP? Так ні ж, платила вся Німеччина, незалежно від.

Так само і в цій гіпотетичній ситуації з московитським вкидом в NYT (а ви не знали, що буржуйські ЗМІ так само ставляють матеріали за гроші?). Під раздачу потрапить не один Порошенко, а уся країна.  І чому тут радіти…

Хіба що люди планують пересидіти в неоЗУНР. Але її ж не буде. Не буде ніякої урізаної України – ні Західної, ні Східної, ні в межах Гетьманщини. Буде або ціла Україна, така, як є зараз – або не буде ніякої.

Так само і з Порошенком. Буде він президентом, не буде – Україна має зберегтися. А вже ризикувати нею заради того, щоб насолити якомусь політику, хай навіть 150 разів ненавидимому…

А днями, до речі, в Німеччині невеличкий кіпєш нарисувався. Там же Гергарду Шрьодеру, який давно відомий своїм добрим ставленням до Хуйла, роботу в “Роснефти” запропонували. Так от, що цікаво – однопартійці Шрьодера по СДПН офіційно ситуацію коментують в стилі “Герр Гергард може сам визначитися із своїм рішенням”. Їм навіть партію свою шкода, яка і так потрапила у скрутну політичну ситуацію після цієї новини, рейтинги падають, шанси Мартіна Шульца на канцлерство зменшуються… Партію, розумієте. (Це я згадав, як єдину, можливо, партію, яка ще щось значила для українців – НРУ – її ж керівництво розірвало на шматки і викинуло в унітаз.) А не то шо країну.

ЗІ. Картинка – просто перша, яка вилізла на запит “зрадофіл”.

6 thoughts on “Чи можна пожертвувати Україною, щоб знищити Порошенка?

 1. У нас вже є досвід “мочіння” президента, яке добряче вдарило по Україні. Хоча у мене все частіше виникають сумніви чи був той президент справді винен у тому, чим його валили.
  “Мочити” владу просто так – це в крові українців.

  Подобається

  1. Він був винен у тому, у чому був винен.

   Але мочили його зовсім не за це.

   І так, якби вибори-2010 виграв Ющенко (або не було змін до Конституції-2004) – ми б жили в іншій державі.

   ЗІ. Правда, не факт, що кращій. Від Московії ми відірвалися лише ціною великої крові. Сумніваюся, що еволюційно, без крові, це могло б статися. Хоча – історія така цікава штука, і в ній стільки несподіваних розвилок…

   Подобається

   1. Кольчуга і Гонгадзе. З першим ясно, а от стосовно другого, маю думку, що Кучма під “розібратись” мав на увазі не вбивство, але ті хто прослуховували його зробили своє діло і вивели на світ Божий Мельниченка з плівками – відмазуйся тепер, як хочеш. До речі, Кольчуга також з плівками і Мельниченком пов’язана.
    Ось такі фантазії.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s